OFF
ON
Boxed
Dostať každý deň 86 400 $ ? Vedeli by ste ich využiť ?

Dostať každý deň 86 400 $ ? Vedeli by ste ich využiť ?

Predstavte si že by existovala banka, ktorá vám každý deň pripíše 86 400 $. Ako by ste ich využili ? Ako by ste ich investovali ? image
Každý deň má 86 400 sekúnd. Každá sekunda  je vzácna. Čas sa rovná peniaze. Čas ktorý máme navyše, sú peniaze, ktoré nemáme. Veľa ľudí si ani neuvedomuje, aký je čas vzácny. Čas môže pre nás znamenať aj slobodu, pretože ak ho správne investujeme dostavia sa výsledky, ak ho investujeme nesprávne poučíme sa. Dôležité je vytrvať a robiť to čo nás baví. Nebojte sa realizovať sny, robte to čo vás len napadne. Je to váš život tak si ho tvorte podľa seba a nie ako vám zhora pískajú. Peniaze berte ako odmenu za vašu energiu, ktoru ste investovali do činnosti, ktorá vám v prvom rade prináša šťastie. Veď nikto z nás nechce predsa celý život pracovať niekde kde ho to nebaví. Pracovať pre smiešnu mzdu, ktorá nám nestačí ani na vyžitie. Pracovať pre šéfa, ktorý každý rok má nové auto vďaka našej práci a nakoniec v starobe si uvedomiť, že náš život nám pretiekol po medzi prsty.

Vzdelávajte sa v alternativných menách spolu s kryptotrejder

Zrušme túto bláznivu rovnicu vymieňať čas za peniaze lebo náš čas sa rovná život. Tak ako využijete dnes svoj čas vy ? Pozrite si nasledújuce video:

mam1

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..