OFF
ON
Boxed
Dvaja zhúlení pašeráci marihuany sa omylom sami udali polícii

Dvaja zhúlení pašeráci marihuany sa omylom sami udali polícii

Znie to priam neuveriteľne. Skoro ako z nejakej americkej tínedžerskej komédie. No nejde o žiadnu fikciu či paródiu. Dvaja mladíci sa rozhodli, že si prevozom marihuany naprieč USA trochu privyrobia. No skôr, než získali vytúženú kôpku peňazí, stihli sa sami nedopatrením udať polícii. Pýtaš sa ako je to možné? Jednoducho. Ulakomili sa na kontrabant, ktorý prevážali a trochu si z neho cestou “odfajčili”.

No, my sme tí dvaja hlupáci, čo sa práve nechali chytiť, keď sa snažili previesť trochu húlenia cez vašu hranicu.” Presne tieto slová zazneli v slúchadlách prekvapeného operátora, ktorému sa dovolali marihuanou pobláznení mladíci. Po tom, čo sa pár otázkami policajný dôstojník v celej situácii zorientoval, zistil, že volajúci si myslia, že sú beznádejne obkľúčení federálnymi agentmi v civile. Kvôli konope v krvi totiž mladíkov zachvátil stihoman a v ich predstavách sa všetci ľudia v okolí spolu s ich vozidlami zmenili na policajtov. Keďže chceli predísť trápnej naháňačke, radšej  zavolali na tiesňovú linku a dobrovoľne sa vzdali.

12507154_575169252632819_1792649218194739461_n

Zdroj: facebook.com/eastidahonews

Keď operátor policajnej linky 911 zistil, že títo “šikovní” pašeráci sa nachádzajú v meste Rexburg v štáte Idaho, poslal na miesto hliadku. Tá po príchode na určenú adresu našla vedľa zaparkovaného auta stáť mladíkov s rukami nad hlavou a v aute kufor plný marihuany. Išlo približne o 9 kilogramov, ktoré sa nachádzali v prepravnom boxe na psa. Takúto kôpku zeleného fajčiva sa 22 a 23 ročný pašeráci pokúšali previesť z Las Vegas do svojho bydliska vo viac ako 1300 kilometrov vzdialenom meste Bozeman v Montane. No nepodarilo sa. 

Autor

Co-founder projektu zdolahore.sk, freelancer píšuci o všetkom zaujímavom a podnetnom.

1 comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..