OFF
ON
Boxed
Finále Ligy majstrov trochu inak: Sexica na ihrisku (VIDEO)

Finále Ligy majstrov trochu inak: Sexica na ihrisku (VIDEO)

Včerajší večer patril finálovému duelu Ligy majstrov medzi anglickými klubmi FC Liverpool a Tottenham Hotspur. Desaťtisíce divákov na štadióne v Madride a ďalšie milióny po celom svete sledovali napínavý duel, ktorým mala vyvrcholiť sezóna 2018/2019 v rámci Ligy majstrov. Čo však pravdepodobne nečakal žiaden futbalový fanúšik, bola polonahá sexica na ihrisku v prvom polčase. Potešila nejedno pánske oko. 

Predtým, než prejdeme k videu, kde si naplno môžete vychutnať polonahú narušiteľku finále Ligy majstrov, si povieme, ako duel dopadol. Víťazmi Ligy majstrov v sezóne 2019/2019 sa stali futbalisti FC Liverpool, ktorí si poradili s hráčmi Tottenhamu Hotspur. Zápas skončil 2:0 v prospech The Reds. Celá udalosť sa konala na štadióne Wanda Metropolitano v Madride. Úvodný rýchly penaltový gól z kopačky Salaha ale dosť výrazne ovplyvnil nasledovný vývoj zápasu. Od dvoch najlepších európskych futbalových klubov by sme však očakávali viac futbalovej krásy.

Pozornosti viac ako 63.000 divákov však rozhodne neunikla udalosť z 18. minúty zápasu. Keď očakávate strelenie gólu, či sporný verdikt arbitra, budete sklamaní. Alebo predsalen nie? Hlavný rozhodca slovinskej národnosti menom Skomina bol nútený prerušiť zápas.

Na ihrisko vtrhla polonahá exhibicionistka, ktorá sa rozhodla užiť si 15 minút, teda vlastne 15 sekúnd slávy. Hneď ju však začali naháňať ochrankári a za chvíľu sa ju podarilo dostať preč z hracej plochy. Zápas mohol pokračovať. Exhibiconistka potešila nejedno pánske oko, a nielen to. Vďaka svojmu činu si Kinsey Wolanski rýchlosťou svetla buduje profily na sociálnych sieťach. Za pár hodín sa dostala z čísla 300 tisíc followerov na takmer dva milióny.

 

Ochrankári však za sexicou behali ako o dušu. Vlastne sa im ani nečudujeme. Spojili príjemné s užitočným a zápas, v ktorom po tomto výstupe padol ešte jeden gól, mohol pokračovať. 

Samozrejme prikladáme aj odkaz na jej Twitter, teda v prípade, ak by ste túto odvážnu ženu chceli spoznať bližšie.

Liverpool vyhral 2:0 a získal v deviatom finále najprestížnejšej európskej klubovej súťaži šiestu trofej. Naposledy sa mu to podarilo v roku 2005. Predtým v rokoch 1981, 1978 a 1977. Vlani bol taktiež jedným z finalistov, podľahol však favorizovanému Realu Madrid v hlavnom meste Ukrajiny 1:3. Na druhej strane, futbalisti Tottenhamu Hotspur sa predstavili vo finále Ligy majstrov po prvýkrát. Veľa futbalových fanúšikov si bude viac ako ich výkon zrejme pamätať exhibicionistku menom Kinsey Wolanski.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..