OFF
ON
Boxed
Milionárom vďaka jednej kvapke krvi

Milionárom vďaka jednej kvapke krvi

Zdalo by sa, že takéto atribúty vás k peniazom asi nikdy neprivedú, no príbeh britského, dnes už milionára, Jordana Adlarda Rogersa, je v skutku výnimočný. Tridsaťjedenročný mladík sa stal totiž zo dňa na deň…boháčom. Jordan totiž zdedil jedno z najdrahších panstiev v anglickom grófstve Cornwall. A k tomu všetkému mu pomohla jedna jediná kvapka krvi.

Ešte pred pár týždňami žil tento britský muž obyčajný život. Spolu s priateľkou a čerstvo narodeným synčekom žili v byte, kde sa delili o svoje šťastie. Pojem chudoba je v tomto prípade relatívnym, pretože Jordan pracoval ako sociálny pracovník a biedu rozhodne netrel. Oproti tomu, čo má ale teraz, by sa jeho minulosť mohla chudobnou skutočne zdať.

Jordan Adlard Rogers zdroj: Facebook/Jordan Adlard Rogers

Z mestského bytu na panstvo Penrose Estate v anglickom Cornwalle. Hodnota tejto nehnuteľnosti je viac ako 57 miliónov eur. Jej majiteľom nie je nikto iný iba on sám. A ako sa k nej Adllard dostal? Vďaka testom DNA.

Príbeh sa začína u jeho biologického otca Charlesa, ktorý pred pár mesiacmi zomrel. Problém však bol ten, že jeho „otec“ sa k svojmu synovi nikdy nepriznal. Jordan sa ho snažil kontaktovať, pretože jeho matka mu počas dospievania prezradila, kto jeho otec v skutočnosti je. „Vyhodil ma. Niekoľkokrát som sa ho pokúšal navštíviť, písal som mu, no odmietal ma. Naposledy som ho videl, keď som mal 20 rokov. Vždy bol odpadlíkom, žil ako rebel a určite nebol šťastný,“ povedal jeho jediný syn.

Charles Rodgers zdroj: Facebook/Jordan Adlard Rogers

O smrti jeho otca ho informoval jeho právnik. Ten navrhol Jordanovi, aby si nechal spraviť testy DNA. Ich podoba bola nepopierateľná, no čo nie je na papieri, akoby neexistovalo. Testy potvrdili, že Jordan je synom Charlesa a teda právoplatným dedičom jeho majetku.

Jordan sa dozvedel, že jeho otec sa stal závislým na drogách. Takisto médiám prezradil, že hoci by si mnohí mysleli, že je teraz šťastným, v skutočnosti by si prial, keby ho jeho otec prijal za syna. Panstvo zatiaľ neobýva a necháva ho spravovať organizáciou, ktorá tak robila i doteraz.

Panstvo Penrose Estate, Cornwall

Zdá sa teda, že peniaze vás môžu urobiť šťastnými, no nie najšťastnejšími.

Autor

d.ruscak@gmail.com'
Chuť neustále sa posúvať vpred a pracovať na sebe. Študovaný žurnalista, fanúšik činiek, milovník hôr, kvalitného jedla a zmysluplných konverzácií aj s dávkou humoru. Spracúva články na rôzne témy od marketingu, PR, zaujímavostí, motivácie, inšpirácie, ale aj z oblastí financií či realizuje zaujímavé rozhovory. Ku všetkému pristupuje zodpovedne a s pokorou. Práve disciplína je preňho slobodou!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..