OFF
ON
Boxed
Fury „rozdrvil“ Schwarza a zaspieval hit od Aerosmith +VIDEO

Fury „rozdrvil“ Schwarza a zaspieval hit od Aerosmith +VIDEO

Britský boxer a bývalý majster sveta v ťažkej váhe Tyson Fury v noci zo soboty na nedeľu ovládol americké Las Vegas. Ako doposiaľ nezdolaný boxer, ktorému patrí skalp napríklad aj Wladimira Klitschka, rozdrvil svojho súpera Toma Schwarza a na oslavu víťazstva predviedol aj „skvelý“ spevácky výkon.

Nemecký dvadsaťpäťročný pästiar, ktorý šiel do zápasu taktiež ako doposiaľ neporazený s bilanciou 24 výhier si chcel udržať čistý štít a ukázať, že na Furyho skutočne má. Od začiatku zápasu, ktorý však trval iba dve necelé kolá, ale bolo jasné, že Fury si zápas so Schwarzom užíva.

Deň pred zápasom na vážení Fury prehlásil, že do USA sa prišiel zabaviť. Čo potvrdil nielen na samotnom vážení, ale aj neskôr v ringu. Fury pôsobil uvoľnene a súperovi nedovolil ani jeden vážnejší zásah. V prvom kole si 197 cm vysokého Nemca oťukával a zisťoval, čo si môže dovoliť.

Celý zápas

Schwarz v prvom kole dokázal dobrou obranou odolávať silným úderom cez kryt. V druhom kole však Fury zlepšil pohyb a Schwarz sa k presnejším úderom nedostal, naopak Fury si ho nepúšťal vôbec k telu a údermi na bradu súpera totálne rozhodil. Schwarzovi dochádzala para a Fury ho presným údermi postupne triafal. Chvíľami Schwarz ožil, no následne Fury ukázal i napriek svojej výške 206 cm svoju obratnosť a rýchlosť. Po drvivej spŕške úderov, ktorými Fury zasypal súpera, rozhodca zápas ukončil.

V pozápasovom interview predviedol to, čo sľúbil a zaspieval známy hit od kapely Aerosmith – I dont´t wanna miss a thing. Brit sa do ringu vrátil minulý rok po dva pol roku trvajúcej pauze spôsobenej drogami, depresiami a problémami s nadváhou. Aktuálne má tridsaťročný Brit bilanciu 28 víťazstiev (20 K.O.) a jednu remízu. Tú zaznamenal so šampiónom Deontayom Wilderom minulý rok. Fury chce postupne získať všetky opasky a Wilderovi dal jasne najavo, že v odvete chce tituly brať práve on.

Spevácky výkon začína v čase 02:20

Britský boxer a šampión sa predstaví aj v Prahe 20. júna, kde v rámci svojej tour po Európe povie fanúšikom o svojom životnom zápase  a svojej životnej ceste. Na pódiu mu spoločnosť bude robiť i slovenský MMA zápasník Attila Végh a Čech Karlos Vémola.

 

Autor

d.ruscak@gmail.com'
Chuť neustále sa posúvať vpred a pracovať na sebe. Študovaný žurnalista, fanúšik činiek, milovník hôr, kvalitného jedla a zmysluplných konverzácií aj s dávkou humoru. Spracúva články na rôzne témy od marketingu, PR, zaujímavostí, motivácie, inšpirácie, ale aj z oblastí financií či realizuje zaujímavé rozhovory. Ku všetkému pristupuje zodpovedne a s pokorou. Práve disciplína je preňho slobodou!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..