OFF
ON
Boxed
Gucci predstavil pohromu jar/leto 2019

Gucci predstavil pohromu jar/leto 2019

Parížsky nočný klub Le Palace sa stal 24. septembra na niekoľko hodín Mekkou módy. Dôvodom bolo, že svoju novú kolekciu jar/leto 2019 mala prezentovať značka Gucci. Očakávania boli skutočne veľké. Klub je známy svojím „dark stylom“, a tak mala byť prezentácia značky Gucci tým najsvetlejším momentom. A ako sa módna značka prezentovala?

Pomenovať to jedným slovom je v skutku náročné. Slovíčko pohroma je len akýmsi slabým odvarom toho, čo Gucci v Le Palace predviedol. O deviatej hodine začala prezentácia dámskej kolekcie a módy na jar/leto 2019. Neskôr sa na pôde objavila aj „pánska“ móda.

Na výstrelky sa dá zvyknúť

Módna prehliadka mala byť v duchu spojitosti značky Gucci s Francúzskom. Nie sme žiadni kritici ani odborníci, aby sme hodnotili bodmi a známkami podľa stanovených klauzúl. Sme ľudia. Názory kritikov sa však rôznia. Dámska móda je disciplínou, ktorá znesie skutočne veľa. Rôzne výstredné modely či zaujímavo vykrojené strihy a vykrojenia šiat by sa dali odpustiť. Koniec koncov, kto si za taký kúsok zaplatí, zrejme ho aj tak oblečie len raz. Verme tomu. Každopádne ženské outfity boli ukážkou rozmanitosti, zmiešaného štýlu a kontrastov. Nechýbali ani rôzne doplnky v podobe kabeliek, okuliarov alebo masiek. To, čo zaujalo viac, nasledovalo potom.

Kam sa podela pánska móda

Vrcholom večera bola prehliadka pánskej módy na jar/leto 2019. Kritici zrejme predpokladali, že v spojitosti s Francúzskom bude Gucci prezentovať inštinktívnu eleganciu a noblesu. V takomto prípade však Gucci narazil do Eiffelovej veže. Jeho výtvory by sa pri najlepšom dostali k cirkusantom národného cirkusu. Muži odchádzali z prehliadky sklamaní. Samozrejme skutoční muži, ktorí od Gucciho čakali francúzsky šarm džentlmena. Namiesto toho sa dočkali adolescentnej módy, ktorá neoslovila žiadnu vekovú kategóriu. Ak existuje módne faux pas, Gucci ho predviedol vo veľkom na veľkej scéne. Pozrite sa sami.

 

 

Autor

d.ruscak@gmail.com'
Chuť neustále na sebe pracovať a posúvať sa vpred. Jeho motto je inými slovami mottom portálu ↓ZdolaHore↑. Písanie o všetkom, čo stojí za zmienku, zaujímavosti, šport, cestovanie, politika alebo kvalitná reklama... Obľubuje šport, cestovanie a takisto rád načrie do histórie. Cudzia mu však nie je ani oblasť technológií a podnikania. Ku všetkému pristupuje zodpovedne a s pokorou. Práve disciplína je preňho slobodou!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..