OFF
ON
Boxed
Hit “Shallow” odznel aj na Oscaroch, dojal milióny ľudí

Hit “Shallow” odznel aj na Oscaroch, dojal milióny ľudí

Fenomenálna snímka režijného debutu Bradleyho Coopera Star Is Born alebo ak chcete Zrodila sa hviezda, ktorej premiéra uzrela svetlo sveta v roku 2018, plní kiná po celom svete aj na konci februára 2019. Pieseň ,,Shallow” v podaní hlavných hrdinov filmu Star Is Born – Jacksona Mainea (Bradley Cooper), ktorý objaví neznámu talentovanú speváčku Ally (Lady Gaga), odznel aj pri odovzdávaní Oscarov.

Na ,,Shallow” naživo v podaní Bradleyho Coopera a Lady Gaga čakali na odovzdávaní Oscarov milióny fanúšikov po celom svete. Na základe filmu ich množstvo z nich spája aj v súkromí. Priateľský vzťah, ktorý si medzi sebou počas nakrúcania úspešného filmu vybudovali, bolo na pódiu skutočne cítiť. Mnohí fanúšikovia by si želali, aby priateľský vzťah medzi aktérmi prerástol do niečoho väčšieho aj mimo filmu. Túto myšlienku posilňuje fakt, že Lady Gaga v nedávnej minulosti zrušila svoje zásnuby a rozišla sa s dlhoročným priateľom.

Poďme ale späť k skvelému prevedeniu skladby ,,Shallow” počas noci Oscarov. Lady Gaga s Bradleym Cooperom vyšli spoločne na pódium. Začala hrať hudba. Spevu sa ujal ako prvý Bradley. Pripojila sa Lady Gaga, ktorá si neskôr sadla za klavír a k spevu pridala aj hru.

Neskôr sa emócie vyburcovali. Bradley si sadol k Lady Gaga a spoločne zaspievali refrén do jedného mikrofónu. Boli skutočne úžasní!

Dosť bolo rečí. Vypočujte si skladbu ,,Shallow” a nalaďte sa správne na začiatku týždňa! 🙂

Po zaspievaní zožali obrovský aplaus. Musíme konštatovať, že zaslúžene!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..