OFF
ON
Boxed
Hry na PS4: V najbližšom období očakávame tieto bomby

Hry na PS4: V najbližšom období očakávame tieto bomby

Starí, mladí, mladší. Herná konzola od Sony je skutočne pre všetkých. Vďaka širokej ponuke hier s Playstation 4 zažijete kopec zábavy. Hry ako NHL či FIFA Vám určite predstavovať nemusíme. Rok 2019 však prinesie aj riadne pecky. V tomto článku sa dozviete, na ktoré herné bomby na PS4 – keďže vyjdú už za okamih – treba začať šetriť. Prinášame Vám 4 tituly, ktoré rozhodne stoja za povšimnutie.

  1. METRO EXODUS – očakávame už 15.2. 2019

Dej hry sa odohráva v budúcnosti v roku 2036. 25 rokov po nukleárnej vojne, ktorá zdevastovala planétu sa pár preživších ocitá v tuneloch metra v ruskom hlavnom meste Moskva. Vašou úlohou ako hlavného hrdinu Artyoma bude veliť a viesť preživších mimo tunelov metra. Čaká vás strastiplná púť po kontinente. Smerovať budete na západ a vašou úlohou bude nájsť život.

 

  1. DAYS GONE – očakávame koncom apríla 2019

Opäť tu máme prírodnú katastrofa. Tentokrát v znamení mysterióznej celosvetovej nákazy, ktorá zničila svet. Väčšina ľudí katastrofu neprežila. Niektorí sa naopak premenili na šialené príšery. Začína sa doslova boj preživších o holý život. Každá jedna surovina je vzácnejšia ako kedykoľvek predtým. Budete bojovať nielen s nakazenými tzv. Freakers, ale taktiež o základné suroviny s inými skupinami preživších.

 

  1. MORTAL KOMBAT 11 – očakávame koncom apríla 2019

Skúsenejším hráčom Mortal Kombat rozhodne predstavovať nemusíme. Tvorcovia prichádzajú s novým dielom a hráči sú v pozore. Očakáva sa vysoký herný zážitok plynúci z najnovšieho vývoja bojových hier. Budete môcť modifikovať každú jednu postavu a prispôsobiť si ju presne svojmu štýlu. Hra prinesie obrovskú škálu postáv. Môžete sa tešiť na hrdinov, ktorí už neodmysliteľne patria k sérii Mortal Kombat a čo viac, pribudnú aj noví hrdinovia! Epická sága pokračuje.

 

  1. TOM CLANCY´S: THE DIVISION 2 – očakávame v polovici marca 2019

Smrteľné vírusy sú momentálne v kurze. Sériu Tom Clancy´s to taktiež neobišlo. Celá populácia je ochromená. Elitné komando The Division je zvolané za účelom ochrany poslednej línie. Jednotka bojuje za všetko, čo zostalo. Budete v úlohe poslednej nádeje na záchranu sveta.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..