OFF
ON
Boxed
Inšpirujte sa: 15 najkrajších SMS prianí týchto Vianoc!

Inšpirujte sa: 15 najkrajších SMS prianí týchto Vianoc!

Vianoce sú sviatkami pokoja a momentom, kedy sa stretávame so svojimi najbližšími. No často krát nemôžeme byť s každým na kom nám naozaj záleží. SMS, sociálne siete alebo mail sú preto prostriedkami, ktoré nám umožňujú aspoň takouto digitálnou formou popriať  svojim blízkym, priateľom, spolužiakom či kolegom krásne prežitie Vianoc.

Preto sme sa v redakcii zdolahore.sk rozhodli ponúknuť Vám 15 najkrajších vianočných SMS želaní, ktorými sa môžte inšpirovať:

1. Od Ježiška balík zdravia – vzácny poklad ako vravia.
Lásku, šťastie, žiadne hádky, pohodu a krásne sviatky.
Veselé Vianoce a šťastný Nový rok praje…

2. Veselé sviatky vianočné, príjemné večery sviatočné, pod stromčekom pekný darček, na Silvestra dobrý tanček, od muziky ľahký krok, potom šťastný Nový rok.

3. Jedna vločka, druhá vločka, kto bol dobrý, ten sa dočká.

4. Radosť a šťastie, krásu a nehu, nech Ti prinesie vianočný sen. Posielam Ti ho po vločkách, zachyť ho v dlaniach v ten zázračný deň.

5. Na Vianoce darov veľa, kapríka, čo kosti nemá. Potom dobrú pijatiku, po nej sex a erotiku. Na Silvestra fľašu Stocku, všetko dobré v Novom roku.

6. V izbičke za oknom niečo sa chystá, stromček už svieti, radosť je istá. Do tichej noci vtáčiky spievajú, pokojné Vianoce Vám želajú…

7. Všetko sa už ligoce, hurá, sú tu Vianoce.
Ježiškovi napíšem, nech Vám splní každý sen.

8. Kapor je v mrazáku, kaša sa varí, všetko máš na háku, všetko sa darí. Stromček je v plameňoch, prekrásne svieti a všetky salónky spapali deti. Príjemné vianočné sviatky praje…

9. Sú tu zasa Vianoce, jed vo mne len tak klokoce. Je to veľký zhon a stres, šľak ma trafí asi dnes. Upratovať, variť, piecť a potom stále iba jesť. V noci volám na raty, žlčníkové záchvaty. Stromček v plameňoch prekrásne nám žiari, ja sa asi nedožijem jari. Všetci na to iba kašlú, na rok si radšej hodím mašlu.

10. Snehuliačik maličký, zatiaľ iba z mrazničky, prináša Vám správičku, prichystajte jedličku, aj koňaky vaječné a majte sa báječne.

11. Až Ťa studený pot po tele zamrazí, či žeravá petarda zadok rozrazí a budeš svätých okolo počuť hrať, tak Ti bude šťastie neskoro priať. Preto zavčasu PF 2016! 12. Nech čerti od Vás smolu odnesú a choroby stratia vašu adresu. Veľké príjmy, nízke dane a sexu tak primerane.


13. Letí anjel s nádielkou, pritom vrti prdelkou. Letí, letí, hádaj kam? K dobrým ľuďom, predsa k Vám.

14. Kde sa vzal tu sa vzal, snehuliak tu ráno stál. Priniesol nám balíčky, pre veľkých aj maličkých. Stromček sa už ligoce, prajem ti šťastné Vianoce.

15. Ešte nie je neskoro. Môžeme to vyriešiť v kľude a zostať priateľmi. Inak ti urobím dosť veľké problémy. Bude neskoro, keď sa budeš dusiť. Tak zatiaľ, tvoj KAPOR.

Redakcia zdolahore.sk Vám želá pokojné, krásne, štastné a štedré Vianoce!

Aký prostriedok posielania vianočných prianí používate?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Autor

Spoluzakladateľ zdolahore.sk a kreatívec na voľnej nohe. Rozhovory, zaujímavosti, ľudia, história a tech.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..