OFF
ON
Boxed
KlaudiSS s otázkou ,,KTO KEĎ NIE JA?!”

KlaudiSS s otázkou ,,KTO KEĎ NIE JA?!”

KlaudiSS prichádza konečne s pilotným singlom “KTO KEĎ NIE JA”, po ktorom je samozrejme pomenovaný aj album, ktorý nedávno vydala presne na Vianoce. Album sa predáva v RAP SHOPE, v sume 9,50€ kde môžeš podporiť túto mládu raperku v ďalšej tvorbe.

O produkciu nie len na tejto skladbe sa postaral INFINIT a o celkový zvuk NYTOMAS. Grafickú vizualizaciu videa zmakol Maple Method, ktorý má nastarosti všetky vizualizácie na albume.
Album sa dá nájsť aj na iTunes
Či deezer, spotify a + 300 ďalších obchodov online.
Začiatkom januára sa točí k tejto skladbe aj videoklip, a na YT pribudne posledných 5 vecí z albumu.

Vyjadrenie KlaudiSS: “Vela ludí mi píše, že som im mojou hudbou pomohla z čoho mám velkú radosť, že aspoň takto môžem pomôcť, no stalo sa mi że mi písali o rady, atď, lebo každy má v živote nejaké problémy a keďže niekedy dávnejšie som nevedela či v hudbe pokracovať tak bol album pomenovaný vlastne otázkou, ktorú si treba klásť vždy keď už človek nevládze a tá znie: Kto keď nie ja?! Lebo vlastne kto to dá všetko za teba? Kto keď nie ty? Ci už sa to týka sna ktorý máš a rozmyšlaš o tom či to má zmysel alebo ťažkého obdobia v živote. Chcem každému zapriať silu v novom roku 2017 a samozrejme zdravie lebo to je to najdôležitejšie a nech moja hudba dokáže pomáhať aj naďalej. Budem rada za každú podporu, či už zakúpením albumu. A nezabúdať na tú hlavnú vetu. Lebo kto keď nie ty?!” ?

 

 

 

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..