OFF
ON
Boxed
Povianočné výpredaje sú tu – čo ti nesmie uniknúť?!

Povianočné výpredaje sú tu – čo ti nesmie uniknúť?!

Ešte než si stihneš vytvoriť novoročné predsavzatie ohľadne triedenia tvojho šatníka a botníka (o tvojom chudnutí sa po Vianociach radšej ani nezmieňujeme), je na čase využiť povianočné výpredaje, ktoré sú už v plnom prúde! A pretože prebrať sa medzi sledovaním všetkých dielov Sám doma všetkými tými zľavovými ponukami nie je jednoduchá úloha, prinášame 5 tipov na to najlepšie, čo môžeš v zľavách nájsť! 

Palladium Mono Chrome – 42 %

Hovorí sa, že v jednoduchosti je krása, a keď sa pozrieš na tieto tenisky, určite tejto múdrosti dáš za pravdu! Guma, plátno a pohodlná vložka, čo chceš viac!

crop-php

Radii Axel Triple White – 51 %

Jednoduché kožené biele tenisky sú dobré v tom, že v krajných prípadoch to s nimi môžeš zahrať na slušňáka a ísť v nich napríklad do divadla. S takouto zľavou ti zostane aj na poriadne predstavenie!

radii-axel-triple-white-waxed-pebble-leather

KangaROOS Current – 31 %

Pri bielej ešte chvíľku zostaneme, ale do divadla už to ale tak úplne nie je, pokiaľ tam teda nehráš športovca. Tieto tenisky od klokanej značky KangaROOS sú pre všetkých, ktorí nechcú zapadať do davu fajok a troch prúžkov!

kangaroos-current-white

RIPNDIP Lord Nermal Pillow – 28 %

Pokiaľ máš alergiu na mačacie chlpy, ale mačky miluješ a nevadí ti, keď na teba reagujú vztýčeným prostredníkom, tak sme práve našli vankúš priamo pre tebe!

ripndip-lord-nermal-pillow-white

Reebok Instapump Fury OG Villain – 25 %

Instapumpy od Reeboku nedávno oslávili 20 a na svoju počesť vydali tento exkluzívny model, ktorý do divadla tiež moc neodporúčame. Inak ale upúta pozornosť všade, kde sa zjaví! On teda upúta pozornosť aj v tom divadle, ale to asi nie je úplne žiadúce.

reebok-instapump-fury-og-villians-pack-silver-metallic-black-yellow

Toto je ale iba kvapka v mori, mrkni na výpredaje na  Footshope a vyber si svoj povianočný darček! Ale do divadla tam toho moc nemajú.

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..