OFF
ON
Boxed
Marks predstavuje prepracovaný album “Kontrast” + krátky film k nemu !

Marks predstavuje prepracovaný album “Kontrast” + krátky film k nemu !

Všetci sme si mohli všimnúť, že byť raperom je dnes jednoducho IN. Deň čo deň môžeme na sociálnych sieťach natrafiť hneď na niekoľko nových mien a skladieb, ktoré sú niekedy fajn, no niekedy úplne nepočúvateľné. Väčšina nových, mladých raperov sa snaží ísť s trendom a produkovať to, čo je dnes v móde. Nájdu sa tu však aj taký, čo sa usilujú o niečo iné. Medzi nich by sme mohli zaradiť aj mladého, čerstvo 19-ročného chalana zo Zvolena, ktorý sa tretí rok venuje hudbe pod menom Marks. Po vypočutí jeho skladieb si môžete všimnúť, že hlavným pilierom jeho tvorby sú texty s výpovednou hodnotou, ktoré sú momentálne dosť netradičným prvkom.

_DSC2071-2

Mladý Zvolenčan v týchto dňoch dokončil jeho naozaj prepracovaný album s názvom „Kontrast“, ktorý pozostáva z 16 na seba nadväzujúcich videoklipov tvoriacich jeden veľký celok, respektíve film. Album pred pár mesiacmi vyšiel na CD. Sám Marks sa netajil tým, že si na zrealizovanie tohto projektu musel brať nemalú pôžičku. Aj napriek tomu si však toto CD môžete objednať za ľubovoľnú sumu podľa vlastného uváženia, pričom celý výťažok putuje na charitatívne účely, presnejšie rodičom chorých detí. Takýmto spôsobom môžete objednať CD a zároveň podporiť dobrú vec iba cez mail marksofficial11@gmail.com alebo na jeho FB. Tu môžeme vidieť, že to o čom rozpráva zrejme nie sú iba slová do vetra.

15725427_1031371527009178_847950146_o

V týchto dňoch môžeme nájsť  Film Kontrast dokonca už aj na youtube a po jeho pozretí môžeme so slovami o jedinečnom projekte, prvom svojho druhu, naozaj iba súhlasiť.

Je známe, že v 17-tich rokoch to napísal, v 18-tich nahral a vydal CD a v 19-tich to celé dokončil. Fakt, že sa o celý koncept, myšlienku, scenáre, lokácie, hereckú rolu, texty, výber hudby, produkciu, promo, návrh coveru, a celkovú realizáciu postaral sám v tak mladom veku, je vskutku obdivuhodné. O zvuk sa ďalej postaral Niro (TNT),  o video Robo Bošeľa (Môlča Records) a pomocnú ruku pri realizácií podalo viac ako 200 ďalších ľudí. Nemožno zaprieť, že si toto dielo zaslúži aspoň malú chvíľku vašej pozornosti.

Marková oficiálna facebook stránka TU 

Playlist albumu Kontrast:

 

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..