OFF
ON
Boxed
Milovníci psíkov pozor! Nový film od autora filmu Psia Duša

Milovníci psíkov pozor! Nový film od autora filmu Psia Duša

Pre všetkých fanúšikov filmu Psia duša máme skvelú správu! V januári príde do kín nový film od rovnakého autora knižného bestselleru Rodinné dobrodružstvo šteniatka Belly, s názvom Návrat domov. Začiatkom roka sa dočkáme aj slovenského prekladu knižnej podoby. 

Minulý rok si film Psia duša alebo ak chcete A Dog´s Purpose  získal po celom svete skutočne mnoho sŕdc. Film režiséra Lasse Hallströma zachytáva zaujímavý príbeh jedného verného psa, ktorý zmysel svojej existencie nachádza prostredníctvom života ľudí – svojich majiteľov. Počas paťdesiatich rokoch nás duša tohto verného psíka zavedie na strhujúcu cestu reinkarnácie do psíkov rôznych rás a k rôznym majiteľom. Na konci sa psík dostal ku svojmu prvému majiteľovi, ktorý v týchto dňoch je už o päťdesiat rokov starší. Ak ste tento film nevideli, odporúčame!

Trailer:

 

V januári však do kín zavíta nový príbeh od rovnakého autora. Nie je ním nik iný ako autor amerického knižného bestselleru Rodinné dobrodružstvo šteniatka Belly, spisovateľ W. Bruce Cameron. Cameron pôsobí taktiež v úlohe scenáristu a producenta filmu. My sa tak môžeme tešiť na nový rodinný film podľa jeho najnovšieho románu, ktorý nesie názov Návrat domov. Nazrite do deja prostredníctvom traileru:

 

O čo vo filme pôjde?

Hlavným hrdinom je Lucas, ktorý si adoptoval vtedy ešte len šteniatko menom Bella. Okamžite sa z nich stali najlepší priatelia. Bohužiaľ jedného dňa šteniatko zmizne a objaví sa viac ako 600 kilometrov od svojho pána. Láska hory prenáša a Bella je skutočná bojovníčka. Rozhodne sa vrátiť domov. Cesta späť je však skutočne zaujímavá, stretáva nových priateľov, na druhej strane taktiež poriadne nebezpečná.

Návrat domov bol zverený do rúk režiséra Charlesa Martina Smitha, ktorý sa preslávil predovšetkým sériou rodinných filmov s názvom Môj priateľ delfín. V hlavných úlohách sa predstavia Jonah Hauer-King známy z minisérie Little Women, Alexandra Shipp (X-Men: Apokalypsa) či Edward James Olmos (Blade Runner).

Vyzerá to tak, že sa môžeme tešiť na silný príbeh nerozlučného priateľstva medzi psíkom a jeho pánom. Dokonca vyjde aj slovenský preklad amerického knižného bestselleru. Vydá ho vydavateľstvo IKAR pod názvom Psia cesta domov. Zo skvelého tipu na vianočný darček sa však netešte. Kniha sa v kníhkupectvách objaví až začiatkom roka 2019.

Ak ste za návštevu kina, posledný januárový týždeň buďte v strehu. V kinách sa film Návrat domov objaví už 24.januára.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..