OFF
ON
Boxed
Mladému Milionárovi z Topoľčian sa kvôli úspechu na Instagrame vyhrážajú smrťou!

Mladému Milionárovi z Topoľčian sa kvôli úspechu na Instagrame vyhrážajú smrťou!

Reč je o mladíkovi ktorý pochádza z malého mesta Topoľčany, kde podľa jeho slov, vládne závisť a nenávisť na každom rohu. Luxusne priezvisko Dubaj mu však prinieslo viac neprajníkov a hejterov ako osohu. Peter rozbehol svoj prvý internetový biznis už ako 12-ročný a pokračuje v tom naďalej. Dnes už len provokuje svojich hejterov na Instagrame a motivuje mladých ľudí k tomu, aby začali podnikať na internete! Veľa ľudí to však dodnes nepochopilo a namiesto motivácie to poňali inak. Petrovi sa začali vyhrážať fyzickou likvidáciou pokiaľ neprestane na sebe makať a neskrachuje. Takto to na našom krásnom Slovensku chodí!

Začínal si biznis vo veľmi mladom veku. Vyplatilo sa ti to?

Môj biznis som začal rozbiehať už ako 12 ročný. Kým sa ostatní zabávali fetovali marihuanu a zháňali svojich dodávateľov narkotík, ja som tvrdo makal deň a noc a počítal som si potom na školskej lavici svoje plody práce. Proste nemal som čas prespať tú dobu, ktorá bola v rokoch okolo 2010-2013. Internet na Slovensku bol vtedy ešte v plienkach. Vtedy to pre mňa bola doba zlatá – peniaze boli všade. Keby ľudia nefetovali a nepovaľovali sa, mohli zarábať slušný balík peňazí. Jedna z vecí, s ktorou som sa nikdy nevedel stotožniť, bol tradičný zamestnanecký systém: pracovať len preto, aby som prežil do ďalšieho mesiaca, nech môžem opäť pracovať. Už ako dieťa som vedel, že ja chcem ísť inou cestou. Vďaka mojim rodičom som už v tomto čase veľa cestoval, získaval som nové perspektívy, rozširoval si obzory, stretával som zaujímavých ľudí a učil som sa. Môj pohľad na život sa v mnohom líšil od rovesníkov i učiteľov. Odmenou mi bolo zosmiešňovanie a šikanovanie. Svoj názor som si ale zobrať nenechal. A dnes mi to zarobilo kopec peňazí. Zatiaľ čo moji učitelia drú hnusnú biedu a rozmýšľajú koľko kociek masla si budú môcť zakúpiť v Kauflande po 21:00 večer, keď už bude roztopené 😀

image

image 5

Čo je teraz tvojou hlavnou náplňou práce?

Ako sa hovorí, som už skoro na dôchodku. Ale nie, srandujem. Mám ešte veľa snov, ktoré si chcem splniť. Momentálne sa venujem predajom produktov na Ebay (kde predávame cez 100 rôznych produktov) a rovnako to učím vo svojom kurze aj bežných ľudí. Ako si vytvoriť z Ebay-u pasívny príjem v kurze www.Ebayexpert.sk. Ako ďalšie skupujem preklepové domény na ktorých mi bežia reklamy a Affiliate programy. Vlastním napríklad domény leteckých spoločnosti – www.wizzair.czwww.wizz.czwww.ryanair.cz ako aj www.pinterest.sk ale aj doménu flickr.sk a ďalších 100 menej hodnotných domén. Na leteckých doménach zarábam cez Affiliate program (z jednej predanej letenky mám až 85% na českom trhu – zo zisku samozrejme). Denne to vie niekedy urobiť aj 100-150€ len tak na kávu. Nie sú to milióny, ale niekto pre túto sumu chodí 7 dni do fabriky. Ďalšie činnosti sú SMS reklama, zasielanie reklamných e-mailov na našu databázu kontaktov pre nadnárodné firmy, vlastním viacero e-shopov a budujem svoju značku šperkov www.Goldissimo.sk, ktorú plánujem rozšíriť do celej Európy. Ako ďalšie investujem do zaujímavých internetových projektov, kde sa mi peniaze vo väčšine krásne zhodnocujú. Aby som ešte nezabudol, pripravil som pre ľudí, ktorý chcú budovať svoju značku a nechať si vyrábať produkty pod svojou značkou v Ázii, kurz www.Diamondbrand.sk. Naučím vás všetko od výberu produktu, stratégie a marketingovej politiky, až po odbyt tovaru a samozrejme aj to, ako sa dostať k celebritám, ktoré im budú produkt propagovať.

image

Len 22 rokoch si napísal knihu, ktorá je Bestseller na Slovensku. Ako ťa to vôbec napadlo? 

Jednoducho som sa už nemohol pozerať na tie knihy čo tú začali vydávať dnešní motivátori, ktorí rozprávajú aké majú milióny, chodia na starých Kadetoch, bývajú u mamky a ich Instagram je plný citátov, ktoré napísal prezident Lincoln, predtým než zomrel. Preto som sa rozhodol napísať svoju knihu „Ži ako kráľ, alebo lamentuj a preklínaj“, ktorú si viete zakúpiť na webe spolu s darčekom na www.milionovakniha.eu alebo vo všetkých dobrých kníhkupectvách. Hlavne nech niečo napíšem, aby som sa nabalil. Nie to nie je moja taktika. Za 2 mesiace od vydania sa predalo vyše 4000 kusov a stala sa oficiálnym bestsellerom! Som hrdý na to že máme 100% referencie na knihu a nemusím sa hanbiť že som vydal nejaký pamflet, ako to je dnes zvykom.

image 7

O čom je tvoja kniha?

Publikácia pozostáva z množstva zaujímavých kapitol. Každá kapitola prináša nový poznatok, ktorého účelom je zmeniť Váš život k lepšiemu. Získate know-how ako vyjsť z každodenného pracovného kolotoča a začať si konečne naplno užívať každú sekundu na tomto svete.

1.Ako prekonať strach z neúspechu!

Naučím Vás, ako prekonať vlastný strach z neúspechu a ako všetko zlé čo sa Vám v živote stalo premeniť na skvelý biznis.

2. Ako zarábať až 15 000 eur z online biznisu!

Ukážem Vám, ako si vytvoriť pasívny príjem bez toho, aby ste museli makať vo fabrike za 500€ a naučím Vás, ako si vybudovať svoju miliónovú značku.

3. Ako som dokázal na mojej šikane zarobiť!

Svoju šikanu na školách som premenil na biznis, ktorý mi dnes zarába, aj keď som práve na pláži v Thajsku alebo spím na posteli Hastens.

4. 3 hodinový pracovný čas, ktorý zarába!

Naučím Vás, ako robiť iba 3 hodiny denne a pritom byť viac produktívny ako ľudia, ktorí pracujú 8 a viac hodín každý deň!

Kniha, ktorá Vám rozšíri obzory v oblasti biznisu, podnikania, vzťahov a života ako takého. Pripravil som pre Vás publikáciu postavenú na mojom skutočnom príbehu a zo skúseností, ktoré som doposiaľ zozbieral. Kniha Ži ako kráľ, alebo lamentuj a preklínaj nepatrí medzi obyčajnú motivačnú literatúru. Je to kvalitná zbierka rád a ponaučení, ktoré Vám od základov zmenia pohľad na svet!

image 2

image 4

Je o tebe verejne známe že na svojom Instagrame @Kingdubaj rád provokuješ ľudí svojím luxusným životom. Prečo? 

Omyl! Neprovokujem ja im len ukazujem, že aj chlapec bez Vysokej školy si môže vychutnávať lepší život ako 90% skrachovaných raperov na Slovensku. Proste ukazujem realitu – rád cestujem, kupujem si drahé veci a žijem prítomnosťou. Nej*bem to všetko do truhly. Dokážem si peniaze užiť a vychutnať. Z toho má veľa ľudí depresívne stavy a sú už na tabletkách. Ale vždy ako pridám fotku z novej krajy kde sa nachádzam, vykrúti im pisk! Chcem Rolexy? Idem si ich kúpiť! Na kávu do Hongkongu? Kúpim si letenku a idem. Proste nečakám na žiadne spasenie, ale žijem si ako pán! Za posledných 5 rokov som navštívil cez 90 krajín a mienim v tom pokračovať, takže je sa na čo tešiť. Najbližšie mám v pláne preskúmať Afriku.

Aby sme prešli k podstate veci, postupne sa ti hromadia vyhrážky, že ťa zabijú ak neprestaneš na sebe makať!

To je pravda, odkedy som si začal plniť svoje sny a makám na sebe, denne mi začala vypisovať stovka zamindrákovaných Slovákov, že si ma nájdu a zabijú. Len preto lebo ja mám a ony nemajú! Niektorí mi už posielajú kúpenú motorovú pílu, že keď má nájdu, mám pop*či. Ďalší majú len silné reči a vymyslené mena. Na profilovej fotke je to väčšinou Pitbull alebo staré BMW z roku 85 radu 3! Proste už to zachádza do vážnych extrémov a zvažujem si najať nejakého ochrankára a to vážne nesrandujem. Neviete dnes komu z nízkeho platu prepne v hlavičke a príde vás skrz to dobodať nožom.

A čo učiteľky? Na tých si teda vo svojich Instagramových príspevkoch zvykneš pekne zgustnúť.

Pedagógovia na Slovensku sú kapitola sama o sebe. Máme tu veľa dobrých učiteľov, ale aj veľa zakomplexovaných čurákov, ktorí proste neznesú, keď je niekto úspešnejší ako oni, neuctieva ich ako bohov a povie im pravdu do papule! Odmalička mi vštepovali to, ako nikdy ničím nebudem a jediný, kto mi pomôže, je otecko, no dnes sa karta prevrátila! A keby si majú priznať, že už som o 20 000 kilometrov ďalej, stálo by ich to zrejme porážku alebo smrť. Preto len stále dúfajú, že padnem na dno a čo najskôr skrachujem. Na úspech človeka, ktorému ste to 15 rokov nepriali, sa ťažko pozerá. Školstvo ako také je celkovo veľmi slabé – učia sa veci, ktoré dnes už neplatia. Memorujú sa sračky, ktoré nikdy nebudeš potrebovať a o financiách a reálnom živote neučí nikto. To ťa naučí iba sám život! Takže pokiaľ sa spoliehate na slovenské školstvo, ste jednou nohou bezdomovec. Toľko asi môj názor. Každý ale nech študuje to, čo uzná za vhodné.

image 6

Prečo si myslíš že ťa 90% ľudí nenávidí? 

To je dosť vysoké číslo. Myslím že je to tak 70% ľudí, ktorí ma majú radi a ďalších 30% ľudí by ma malo tiež rado, len skrz tu nízku výplatu a doj*baný život zvalia všetky tie svoje problémy na mňa. Mne to však nevadí, stal som sa voči tomu imúnny a beriem to dnes už iba ako srandu! Proste niekto ťa miluje, niekto ťa nenávidí, ma to tak každý známy človek. Aj Kisku skoro každý miloval až dokým sa neprevaril s tými Depeháčkami a pozemkami 😀 Je to správne vyvážené a nesťažujem si! Hejterov potrebujem na hnojenie pôdy a na reklamu zadarmo, pretože ony mi robia najlepšiu reklamu a to si ani neuvedomujú

!

Čo si myslel tým že ti robia najlepšiu reklamu?

Proste mám od nich reklamu zadarmo. V ich praxi to funguje tak, že môj Instagram @Kingdubaj si preposielajú medzi sebou s popisom: „Pozri sa na tohto k*kota, jak mu j*be z peňazí“ a to sú noví fanúšikovia a ľudia ktorí ma začnú sledovať. Lepšiu reklamu som si ani zariadiť nemohol. Všetko to je premyslené a ideme podľa plánu. Jeden hejter mi v priemere prinesie 5 nových ľudí. Preto by som potreboval nejakých nových hejterov, aby som to mohol stále násobiť. Tí starí sa už stali mojimi fanúšikmi. Ako sa hovorí, prekonvertovali, keď zistili že nerozprávam pičoviny ala Sasínos a nedávam rúčky hore ako stevard v Ryanairi a negestikulujem ako úplný chuj.

Na Instagrame si ukázal, že máš rovnaké hodinky ako Rytmus!

Hej hej to je pravda, akurát ich nemám iba jedny ale 2! Jedná sa o diamantové Bretlingy – Black Diamond Super Avanger, ktoré som si bol osobne kúpiť v Miami za 29.000 USD! Aby toho nebolo málo, kúpil som si rovno 2 kusy! Okrem toho mám ešte aj kúsky ako Rolex Daytona Gold s diamantami, Rolex Datejust a ďalších 8 hodiniek značky Breitling. Mám aj na mieru robené hodinky značky CVSTOS za 98.000 Euro zo zlata, ktoré sú celé zdobené diamantami. Na kvalitné hodinky si jednoducho potrpím.

Cestuješ všade Bussines Class?

Necestoval som, ale ako sa hovorí, človek musí rásť a posúvať! Naposledy som do Hongkongu letel Bussines Class triedou a prišiel som vyspatý ako Fénix 😀 a nie doj*baný ako vzduchovka v Economy! Let ma vyšiel na 2500 euro (spiatočný). Proste musel som už začať lietať komfortne nech nemám v 40 vykrútenú chrbticu ako kvasimodo 😀 Samozrejme, na krátke lety, kde nie je Bussines Class dostupný už tu hodinu vydržím aj v bežnej sedačke. Akurát potom hneď utekám na thajskú masáž 😀

21753345_1548408081888116_8634745696631616636_o

Veľa ľudí si myslí že ponižuješ pracujúci ľud, ktorí robí vo fabrikách a v Kauflande!

Znova tomu nepochopili, ja im ukazujem lepšiu cestu! To, že to ony berú ako výsmech už moja chyba nie je! Ja chcem ľudí motivovať že sa dá žiť krásny život s plnou kapsou v obezite. Pritom sa nemusí kokotiť v Kauflande a dopĺňať hnilé banány a večer ich prelepovať červenými stickerkami. Preto som aj začal s kurzami pre ľudí – aby sa posunuli a mohli si vytvoriť pasívny príjem a nemuseli byť otrokmi vo vlastnom živote. Ježiš nás predsa na svet priviedol, aby sme si užívali, nie tu robiť pre nadnárodné fabriky ako posledný žobrák! Zobuďte sa pokiaľ je čas! Každý máte na to stáť sa úspešným človekom, rovnako tak ako ja! Nepotreboval som k tomu ani 2 vysoké školy. Stačil nápad a zdravý sedliacky rozum a hlavne to, že som neuveril učiteľom!

Otrok vs. slobodný človek?

Viete za koľko si dnes kúpite svojho otroka? Počítal som to. Nie je to drahé. A nemusíte ho dokonca ani kupovať naraz celého, ako v minulosti. Väčšina otrokov sa dá kúpiť na splátky, sú na prenájom. Sám ich poznám niekoľko…

Namietnete možno, že otroctvo už predsa dávnejšie skončilo a ľudia na predaj nie sú. A ja vám poviem, že sú. Ľudské práva síce znejú pekne, ale mnoho ľudí sa ich z vlastnej hlúposti vzdáva.

Prečo je tak veľa ľudí zamestnaných po celý deň? Potrebujú peniaze. Zarobia málo, len tak – tak, aby zaplatili za možnosť prežiť v aspoň trocha dôstojnom byte. Možno v minulosti naleteli lákavej ponuke zobrať si pôžičku, alebo hypotéku a teraz majú na krku nôž navyše. Aj keby chceli niečo zmeniť, nemôžu. Musia zostať v zle platenej práci, pretože nemajú čas vzdelať sa. Nemôžu si dovoliť prerušiť prácu a pár mesiacov hľadať lepšie platené miesto. Boja sa začať podnikať, pretože tam na začiatku treba investovať a zisk nie je ani istý. Inými slovami: Sú príliš vyťažení zarábaním mála peňazí, aby skúsili zarobiť viac…

Je to vlastne novodobé otroctvo. Človek je otrokom, ktorý hrdlačí na svoj každodenný chlieb. Je rád, ak má na konci mesiaca na účte aspoň nulu, nie mínus.

Pokiaľ chcete svoj život zmeniť stiahnite si zadarmo E-booky v mojich kurzoch www.Ebayexpert.skwww.Diamondbrand.sk alebo ma kontaktujte priamo do DM @KingDubaj

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..