OFF
ON
Boxed
Moja Reč feat. Pil C a ich nový song Nič!

Moja Reč feat. Pil C a ich nový song Nič!

… Nehovor mi nič, nechcem počuť nič. Necítim nič, cítim sa jak nič. To je nič, nie nie nie nič …

Skalní fanúšikovia chalanov z Moja Reč sa konečne dočkali ich nového albumu Offline. To, že je nabitý samými skvelými songmi rozhodne niet pochýb. Práve dnes však chalani zverejnili pravdepodobne jeden z tých očakávanejších a zaujímavejších, keďže si v ňom s nimi strihol featuring momentálne jeden z najpopulárnejších raperov Pil C. Zároveň ťa určite zaujme aj niečím iným. 

Ak čakáš klasickú hip-hopovú skladbu budeš prekvapený. Ako jediná zo skladieb na tomto albume je skôr punk rockovým počinom s trochu tvrdším rapom na aký sme zvyknutí. S rapcore-om, ktorý spája prvky hip-hopu a punk rocku sa na Slovensku stretávame len zriedka. Preto je táto skladba skutočne príjemným osviežením a je ju možné prirovnať k štýlu hudby, aký robia najznámejší predstavitelia tohto žánru ako Limp Bizkit alebo Linkin Park. Čo na ňu hovoríš ty? Myslíš, že by sa slovenská rapová scéna mala uberať aj týmto smerom?

Autor

info3@zdolahore.sk'
Som kreatívna freelancerka s mnohými podnetnými nápadmi, som svieži vánok našej redakcie, som plná entuziazmu a nadšenia z tohto posr*** sveta :D. Som jednou zo spoluzakladateľov najlepšieho lifestyle webmagazínu ever. Píšem o všetkom aktuálnom najmä o nových trendoch, móde, úspešných ľuďoch, zaujímavých a podnetných umelcoch, o inšpirácií navôkol nás, o tej najpopulárnejšej hudbe a o všetkých super skvelých raperoch na slovenskej (a nie len) rapovej scéne. Checkuj tiež fb stránku Toto je móda a daj like. dik

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..