OFF
ON
Boxed
Nový iPhone má seriózny problém

Nový iPhone má seriózny problém

Informáciu o tom, že na trh prišli nové iPhony, už zrejme zachytil každý. Mnohí našinci už začali odkladať časť výplaty bokom, aby do ich zbierky pribudol iPhone s označením XS či XS Max. Kto sa však unáhlil, bude teraz možno trocha zúriť. Upokojíme vás, nezačnú vám v ruke vybuchovať ako tomu bolo u modelov konkurenčného Samsungu. No že sa vám nezvýši tlak, nezaručujeme.

Problém je v nabíjaní

Smartfón v hodnote 1150 až 1800 € by v tejto oblasti mať rezervy rozhodne nemal. Problém nastáva vtedy, keď je iPhone v stave nečinnosti. Mobil máte jednoducho položený na nočnom stolíku, zoberiete nabíjačku, pripojíte kábel a idete spať. Vstávate s pocitom, že odhryznuté jablko bude v 100% kondícii.

Pri pohľade na signalizáciu stavu nabitia sa vám však tlak okamžite zvýši. Ak smartfón napojíte na nabíjačku v stave nečinnosti, ten jednoducho nereaguje a nezačne akumulátor dobíjať.

Problém sa nekončí

Nebolo by to tak kritické, veď stačí ťuknúť na displej, prebudiť ho a smartfón sa bude nabíjať. A to je druhá časť problému. Ten sa prejavuje tak, že smartfón sa vám s pripojeným káblom nepodarí prebudiť alebo sa iPhone nezačne dobíjať ani po prebudení. Jediným riešením je adaptér odpojiť a opätovne zapojiť v stave činnosti. Ak bude displej zhasnutý, mobil bude adaptér jednoducho ignorovať.

Od momentu, kedy na problém upozornilo už stovky užívateľov, sa Apple ešte nevyjadril. Užívatelia označujú tento problém ako #ChargeGate. Pri telefóne s hodnotou viac ako 1100 € by však takéto niečo nemalo užívateľa hnevať.

Po tom, čo iPhone XS a XS Max do príslušenstva nedostali ani rýchlonabíjačku a zmizol aj adaptér 3,5 Jack, ktorý stojí 10 eur, je toto ďalší dôvod na rozhorčenie a dôkaz toho, že Apple chce fanúšika iPhonu naozaj vyžmýkať. Problémy s nabíjaním môžu mať aj spojitosť s tým, že mobil sa nabíja skutočne pomaly. Na 100 % potrebujete takmer 3 hodiny. Zostáva len veriť, že minimálne 1200 €, ktoré za „jablko“ zaplatíte, nebudete ľutovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..