OFF
ON
Boxed
Power Days 2019: Unikátny motivačný seminár prichádza do Bratislavy

Power Days 2019: Unikátny motivačný seminár prichádza do Bratislavy

Najúspešnejší motivačno-vzdelávací seminár v Európe zavíta tento rok aj k nám na Slovensko. Konkrétne do EUROVIA arény v Bratislave v dňoch 23. – 24. novembra. Pýtate sa, prečo by ste sa mali seminára Power Days, ktorý pomohol už viac ako 600-tisíc ľuďom, zúčastniť? Pre koho je určený? Na to sme sa spýtali biznis kouča, investora a zakladateľa úspešnej akadémie Petra Krištofoviča.

Unikátny dvojdňový formát seminára, ktorý na Slovensku ešte nikdy predtým nebol. Power Days patrí k najrýchlejšie sa rozvíjajúcim seminárom, určeným pre školenie podnikateľov, živnostníkov, športovcov alebo zamestnancov. Slovenský podnikateľ, investor a biznis kouč Peter Krištofovič je presne tým človekom, ktorý získal exkluzívnu licenciu (Jürgen Höller Academy) pre tento formát seminára a rozhodol sa priniesť ho domov na Slovensko.

Pre všetkých

„Power Days je podľa účastníkov najlepší motivačno-vzdelávací seminár v zmysle pomeru ceny a výkonu. Chceme, aby si ho mohli dovoliť všetci podnikatelia a pomohli sme im zlepšiť ich firmy, ale aj úspech v živote. Unikátny je tiež obsahom – využívame know-how najlepšieho nemeckého trénera, ktorý mi v minulosti pomohol pri raste mojich firiem,“ upresnil nám Peter Krištofovič, ktorý má viac ako 25-ročné skúsenosti v oblasti podnikania a osobnostného rozvoja.

Tento seminár nie je o prázdnych rečiach a veľkých sľuboch. „Power Days je exkluzívny produkt našej akadémie už viac ako 30 rokov a absolvovalo ho viac ako 600.000 ľudí z 27 krajín. V Európe nemá konkurenciu,“uviedol Krištofovič. V roku 2018 sa motivačného seminára v Berlíne zúčastnil aj slávny športovec, herec a bývalý guvernér štátu Kalifornia Arnold Schwarzenegger.

Čo seminár ponúka?

Power Days prináša odpovede na konkrétne otázky a účastníkom predstavuje konkrétne nástroje, ako napredovať v osobnom živote a ako uspieť v podnikaní. Akým spôsobom aplikovať stratégie a ako využiť svoj potenciál a premieňať sny a predstavy na realitu.

  • Ukáže ti spôsob, akým znásobiť svoje príjmy.
  • Ako pozitívne nastaviť svoju myseľ.
  • Naučí ťa, ako sa stať odborníkom vo svojom odbore.
  • Odpovie ti na otázku: Prečo byť tak trochu „bláznom“, aby si dosahoval lepšie výsledky?
  • Prezradí ti 5 zdrojov, kde môžeš načerpať energiu, aj keď si na dne
  • Prezradí ti, ako efektívne nakladať s peniazmi.

Hlavnou postavou seminára bude spomínaný slovenský motivátor Peter Krištofovič, ktorý však nebude sám. So mnou vždy vystupuje life motivátor Tomáš Masaryk, ktorý ma vždy veľký úspech u našich účastníkov. Napriek rane osudu v minulosti sa dokázal vzchopiť a jeho príbeh je veľmi silný,“ povedal Krištofovič.

Úspech nie je náhoda

Každý, kto chce na sebe pracovať, napredovať a rozvíjať sa, každý, kto túži po tom, aby jeho podnikanie dosahovalo lepšie výsledky, ten kto hľadá cestu z problémov a potrebuje riešenie. Presne pre týchto ľudí je formát Power Days vytvorený. Živnostník, podnikateľ, športovec, zamestnanec firmy, je to jedno. Ak ste odhodlaní kráčať v ústrety úspechu, Power Days je seminár práve pre vás.

Richard Vörös, účastník Power Days

Natália, účastníčka Power Days

Vstupenky na tento jedinečný seminár za zvýhodnenú cenu si môžete zakúpiť na tomto odkaze.

Kedy? 23. – 24. november 2019 (10:00 – 18:00 hod.)

Kde? EUROVIA aréna Bratislava, Bajkalská

Na Facebooku a Instagrame Zdolahore pre vás spúšťame zaujímavú súťaž . Zapoj sa a vyhraj!!!

„Je to úžasný pocit pomáhať ľuďom zlepšovať ich výkonnosť vo firmách a úspech v osobnom živote.“

Peter Krištofovič

Foto: Power Days / Peter Krištofovič

Autor

d.ruscak@gmail.com'
Chuť neustále sa posúvať vpred a pracovať na sebe. Študovaný žurnalista, fanúšik činiek, milovník hôr, kvalitného jedla a zmysluplných konverzácií aj s dávkou humoru. Spracúva články na rôzne témy od marketingu, PR, zaujímavostí, motivácie, inšpirácie, ale aj z oblastí financií či realizuje zaujímavé rozhovory. Ku všetkému pristupuje zodpovedne a s pokorou. Práve disciplína je preňho slobodou!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..