OFF
ON
Boxed
Reebok prichádza s novou pumpovacou siluetou Pump Supreme!

Reebok prichádza s novou pumpovacou siluetou Pump Supreme!

Bohužiaľ ťa musíme sklamať hneď v prvej vete, názov neznamená, že Reebok bude mať kolabo s overhyped brandom Supreme. Dosť na tom, že Supreme už má vlastnú motorku. Z hľadiska teniskovej kultúry je to ale dosť veľký skok, pretože Reebok nie je zrovna značka, ktorá by chrlila jeden model za druhým. Naopak, vsádza na tradíciu a jej retro modely sú aj po rokoch stále cool.

Rovnako cool je aj technológia, ktorú Reebok používa miesto šnúrok. Vo zvršku je integrovaná pumpička, takže si miesto postupného zaväzovania tenisky proste napumpuješ. Kombináciou vývoja novej siluety a použitím tradičnej technológie je práve Reebok Pump Supreme. To, že Reebok rozhodne vykročil správnych smerom, potvrdzuje, že high fashion značka Vetements si vzala model Pump Supreme do parády a výsledkom je nápis na teniske, za ktorý necháš mesačnú výplatu. Model si ťa získa vďaka svojim hladkým líniám, dizajnérom sa totiž podarilo skvelo skĺbiť súčasné trendy a prvky, ktoré odkazujú k tradíciám značky. Posledná farebná variácia modelu je inšpirovaná klasickou teplákovkou, naviac trochu pripomína štýl ruského návrhára s menom Gosha Rubschinskiy, takže je skoro povinné ich mať v botníku!

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..