OFF
ON
Boxed
Deň sv. Valentína: Už žiadne výhovorky!

Deň sv. Valentína: Už žiadne výhovorky!

Tento rok, viac ako 60% párov oslavuje Deň sv. Valentína. Zvyšných 40 si každoročne hľadá výhovorky, prečo sa tomuto sviatku neoplatí venovať zvýšená pozornosť. Zozbierali sme pre vás informácie a fakty o 14. Februári, analyzovali očakávania od tohto dňa a pripravili infografiku, ktorá vám dopomôže znova sa do Valentína zamilovať.

Kontroverzný sviatok

Reštaurácie sú plné párov, obchody sa prehýbajú pod kopami bonboniér a červených ruží – presne tak, ide o Deň sv. Valentína. Budúci utorok bude dňom, keď si mnoho párov bude vzájomne vyznávať lásku. Tento deň naberá na dôležitosti každým rokom a hoci ide o populárnu tradíciu, pre mnohých ja chápaný kontroverzne.

Na svete sú dva typy ľudí. Jedna skupina je fanúšikom tohto sviatku a miluje všetko s ním spojené. Tá druhá sa naopak snaží týmto oslavám vyhnúť použitím všemožných vývhoriek spochybňujúcich opodstatnenie tohto sviatku. Prostredníctvom tejto infografiky sme sa rozhodli dokázať, že žiadne výhovorky pre Dni sv. Valentína neobstoja.

Pozrite sa sami: http://www.shopalike.sk/valentin

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..