OFF
ON
Boxed
Režisér Bohemian Rhapsody si posvieti na život Eltona Johna + TRAILER

Režisér Bohemian Rhapsody si posvieti na život Eltona Johna + TRAILER

Vynikajúci biopic Freddieho Mercuryho a skupiny Queen si získal srdcia fanúšikov a spolu s A Star is Born sa zaradil medzi najlepšie hudobné filmy posledných rokov. O tom, že podobných pokusov nebude v budúcnosti málo, nás presviedča aj režisér Dexter Fletcher a jeho najnovší počin – životopis Elton Johna.

Niektorých z vás možno zaskočilo meno uvedeného filmára, keďže pod Bohemian Rhapsody je ako tvorca podpísaný Bryan Singer. Na Singera sa však počas natáčania sťažovali producenti i hlavná hviezda Rami Malek kvôli jeho nezodpovednému správaniu, a tak bol 16 dní pred koncom nahradený Dexterom Fletcherom. Ten dohliadol aj na postprodukciu.

A teraz nám doručí snímku Rocketman. Hudobná dráma, ktorá zdieľa názov s jedným z najlepších Eltonových singlov, bude pojednávať o ceste virtuóza od jeho začiatkov v Royal Academy of  Music až na samotný vrchol, pričom sa pozrie aj na dôležitú spoluprácu s Berniem Taupinom, ktorá svetu priniesla viac než 30 albumov.

Samotného Eltona si strihne Taron Egerton, ktorého zrejme všetci poznáte ako Eggsyho z Kingsmana. V určitých fázach projektu boli však s hlavnou rolou spojované také esá ako Tom Hardy či James McAvoy. Na prvý pohľad Egerton nepôsobí ako správna voľba, no ako je možné vidieť v upútavke, pár šikovných maskérov či nejaký ten extravagantný odev spraví veľa.

Film by si mal slovenskú premiéru odbiť 30. mája 2019. Okrem Egertona sa v hlavných úlohách môžeme tešiť na Richarda Maddena (Game of Thrones), Bryce Dallas Howard (Jurský Svet) či Jamieho Bella (Jana Eyrová) v roli textára Bernieho Taupina. Režíruje už vyššie spomínaný Dexter Fletcher.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..