OFF
ON
Boxed
So Seetee si môžeš užívať pohodlie a relaxovať naplno!

So Seetee si môžeš užívať pohodlie a relaxovať naplno!

Každý máme svoj obľúbený štýl oddychu a relaxu. Nie všade sa však dá relaxovať tak ako v pohodlí domova. Čo sa s tým dá robiť?

Prines si pohodlie so sebou! Zabudni na piesok na deke, ležanie na kameňoch alebo iný nekomfortný terén. So SeeTee máš o super pohodlie postarané. Výhodou je, že ti stačí pár jednoduchých pohybov, a pohodlie máš so sebou kamkoľvek pôjdeš. Kde všade sa dá SeeTee využiť?

home_97cdfa2e6be7903f

Voda – Len tak si poleňošiť na pláži, vychutnávať si sladké ničnerobenie, horúce slnečné lúče a pozorovať hladinu mora alebo jazera. So SeeTee už viac nemusíš behať po pláži a hľadať to najlepšie miesto. Môžeš si ho totiž priniesť rovno so sebou.

Turistika – Objavuj krásy prírody a jej jedinečné čaro. Zastav sa na chvíľu, možno aj dlhšie, “vyčaruj” si s nafukovacím sedacím vakom pohodlnú pohovku a vychutnaj si naplno ten pocit. SeeTee presne vie, ako ti spríjemní daný moment. Stačí ho zbaliť do malého vaku, prehodiť cez plece a môžeš vyraziť.

Pre detiLazy Bag je neodolateľný pre každé dieťa, ale zároveň veľmi odolný voči “detskej fantázii”.  Deti sa s ním môžu bezpečne hrať a kedykoľvek si na ňom oddýchnuť. Vďaka svojmu tvaru a žiarivým farbám sa perfektne hodí do každej detskej izby. Samozrejme, v prípade, že Vám vzduchový vak zaberá veľa miesta, jednoducho ho vyfúknete a zbalíte do malého vaku.

Sedacie vaky môžte okrem vyššie uvedených možností využiť napríklad vo vašej záhrade, či vychutnať si perfektnú pohodu, hudbu a atmosféru na festivale. Fantázií sa medze nekladú.

home_7ae2869f4a5926f6

Rozmery bez vzduchu: 260 x 70 cm

Rozmery po nafúknutí: 200 x 90 x 70 cm

Rozmery po zbalení: 35 x 20 x 18 cm

Váha: 1,2 kg

Nosnosť: 200 kg

Materiál: vysoko kvalitný ripstop nylon

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..