OFF
ON
Boxed
Spring Road Crew posiela nálož z východu + VIDEO

Spring Road Crew posiela nálož z východu + VIDEO

Skupina Spring Road Crew a.k.a SRC z východného Slovenska si pre fanúšikov rapu pripravila skutočnú nálož. Kadencia rapera s prezývkou Roces je naozaj na vysokej úrovni. Potvrdil to aj v novej skladbe „Na východe nič nie je“.

Roces sa zžil s beatom od Creambeat a zadelil flow, ktorý sa jednoducho nedá ignorovať. Skladba, ktorá si nájde svoje miesto na v poradí už ich treťom albume, sa výrazne už podľa názvu dotýka východnej strany našej republiky. Text však nie je jediná silná stránka tohto nového songu. Myšlienka odovzdaná v rýmoch sa skryla aj do kvalitne spracovaného vizuálu.

Roland Szoltézs, Patrik Csupka (The Image Company) a Peter Hanzes vytvorili klip, ktorý zachytáva časť krás, ktoré východné Slovensko ponúka. Historické pamiatky, mestá, krásna príroda. Z klipu cítiť živočíšnu atmosféru, ktorá je pre východ Slovenska tak príznačná.

Autor

d.ruscak@gmail.com'
Chuť neustále na sebe pracovať a posúvať sa vpred. Jeho motto je inými slovami mottom portálu ↓ZdolaHore↑. Písanie o všetkom, čo stojí za zmienku, zaujímavosti, šport, cestovanie, politika alebo kvalitná reklama... Obľubuje šport, cestovanie a takisto rád načrie do histórie. Cudzia mu však nie je ani oblasť technológií a podnikania. Ku všetkému pristupuje zodpovedne a s pokorou. Práve disciplína je preňho slobodou!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..