OFF
ON
Boxed
Staň sa magnetom na ženy spolu s Miškom Kopeckým a jeho novou knihou “Príťažlivosť”

Staň sa magnetom na ženy spolu s Miškom Kopeckým a jeho novou knihou “Príťažlivosť”

Miško Kopecký, ak ho nepoznáte je zakladateľom najpopulárnejšieho slovenského (a českého) blogu o mužoch, ženách a vzťahoch akozbalit.sk, kde pomáha chlapom byť schopnejšími a príťažlivejšími a prinášať tak ženám lepšie zážitky. Jeho blog doteraz navštívili takmer 2 milióny ľudí a cez 1000 chlapov prešlo jeho prémiovými kurzami, vďaka čomu sa z nich stali lepší chlapi. Miškové overené princípy pomohli mnohým chalanom na Slovensku a dokonca v poslednej dobe po jeho článkoch zo zvedavosti siahajú aj niektoré ženy. Michal si pre nás v tomto roku pripravil svoju prvú knihu, ktorá už v prvý deň predaja obsadila prvé miesto na Martinuse.

Viac o knihe by nám vedel povedať Michal, tak nech sa páči Mišo. Povedz nám, čo ťa viedlo k napísaniu knihy “Príťažlivosť” ? 

Zdravím všetkých čitateľov! 🙂 Už vyše 4 roky píšem články na mojom blogu akozbalit.sk, točím videá, robím rôzne online kuzry, produkty či semináre pre chlapov. A konečne som dostal ten “pocit”, že je čas na knihu. Kniha je ešte stále vnímaná ako niečo viac a na množstve strán ľudia získavajú prístup za cenu knihy ku know-how, za ktoré iní platili desiatky či stovky EUR. Moje rady a princípy, ktoré chcem chlapom odovzdať , sa tak dokážu dostať medzi masy ľudí a rozšíriť sa tak ešte rýchlejšie. Vďaka čomu bude (verím) viac šťastnejších mužov a žien. Bol to ďalší logický krok.

pritazlivost

Bolo pre teba ťažké napísať knihu, a ako dlho ti to trvalo ? 

Priznám sa, že sa mi písala takpovediac odruky. Celú som si ju dopredo rozplánoval, rozbil na drobné a už som len do štruktúry dopĺňal slová. To plánovanie mi veľmi pomohlo. A navyše, keď človek vie, o čom píše, tak to ide samé. Napísať knihu mi trvalo okolo 30 hodín (54 000 slov/167 NS). Avšak napísať knihu je najmenej… Do toho prichádza ďalšia práca – korektúra, sadzba, grafika, propagácia, predaj, distribúcia.

Pre koho je kniha určená ? 

Moja najnovšia kniha Príťažlivosť pomáha chlapom, aby priťahovali ženy úplne prirodzene tým, akí sú, bez miliónov na účte, bavoráka v garáži, tehličiek na bruchu či výzoru Taliana. Príťažlivosť je totižto tá “iskra” či “chémia”, ktorú ženy tak zúfalo na chlapoch hľadajú a potrebujú. Verím tomu, že keď budú chlapi pracovať primárne na sebe, svojom sebavedomí, hodnote, príťažlivosti, charizme či komunikácii, nebudú musieť ženy baliť na rôzne naučené triky či finty baličov. Zároveň v nej vyvraciam mnohé mýty, ktorým sme za tie roky výchovy, amerických filmov, románov či od kávičkových kamarátok uverili. Očividne nie je v dnešných vzťahoch medzi mužmi a ženami niečo v poriadku a mojím poslaním je pomôcť chlapom stať sa schopnejšími a príťažlivejšími a prinášať tak ženám lepšie zážitky.

615103_10202834889225240_2512887343342751_o

Počuli sme, že o tvoju knihu prejavilo záujem aj množstvo dievčat. Ako berieš tento fakt ? 

Lichotí mi to 🙂 Ale za tie roky ma to vôbec neprekvapuje. Väčšinou moje články zdieľajú práve ženy pre chlapov. A keďže to všetko vlastne robím preto, že chcem ženám prinášať lepších a schopnejších chlapov, tak ma v tomto veľmi rady podporujú. Mnohé z mojich princípov a konceptov fungujú dokonca aj obrátene. Stačí si vymeniť role muža a ženy a funguje to podobne. Už mnohé ženy mi písali, že si kúpili moju knihu. V tomto vás obdivujem dámy. Ste aktívne a zvedavé a chcete na sebe pracovať, klobúk dole.

Na svojom blogu akozbaliť.sk ponúkaš aj množstvo obsahu zdarma. Nájdeme v knihe aj niečo, čo na webe by sme hľadali márne alebo je to skôr taký súhrn ? 

Obsah, ktorý som dal do knihy, je najmä z mojich prémiových platených kurzov. V nich je ešte stále vyše 80% originálneho obsahu, ktorý som nikde na blogu či v radách zdarma nespomínal. Blog je skôr taká ochutnávka. Moje prémiové programy stoja od 300-1000e a uznávam, že nie každý si ich môže dovoliť. Prichádzalo množstvo podnetov, či nevytvorím aj nejakú dostupnejšiu verziu. Vzal som teda to najlepšie z princípov ohľadom budovania príťažlivej osobnosti chlapa a dal ich do knihy, ktorú si môžu ľudia kúpiť za pár EUR. A áno, niečo z obsahu z knihy nájdu ľudia aj na mojom blogu, ale každú z kapitol som doplnil o príbehy a skúsenosti, ktoré som doteraz nikde nezverejňoval. Čiže v mnohom je unikátna.

Miško sa rozhodol venovať nám do súťaže 3 výtlačky knihy “Príťažlivosť“, takže sleduj našu facebookovú stránku. Troch z vás vyžrebujeme už 15. Mája. Ak vám šťastie v hre nezapraje, tak knihu si môžete pohodlne zakúpiť  na tomto linku knihapritazlivost.sk

ppc-predaj3

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..