OFF
ON
Boxed
Starbucks na Zimohrade? Vydarené faux pas ala Game of thrones

Starbucks na Zimohrade? Vydarené faux pas ala Game of thrones

Ôsma séria populárneho seriálu Game of thrones (Hra o tróny) je už od začiatku plná očakávaní a zároveň i prekvapení. Ide totiž o poslednú sériu tohto svetového fenoménu, ktorý si získal stovky miliónov fanúšikov po celom svete. Žiadny strach, spoilerov (prezradenie zápletky, pozn. red.) sa v tomto článku nedočkáte.  Namiesto toho sa dozviete, čo má spoločné Starbucks a tento populárny seriál.

Celá ôsma, a teda posledná séria bude mať len šesť epizód. Počas nedeľnej noci uzrela svetlo sveta v poradí štvrtá epizóda. Jej hodnotenie necháme na vás. Avšak, jedna vec oku vnímavého diváka predsa neunikla. Rozhodne nejde o žiadne veľké odhalenie a stále nevieme ani to, kto vlastne zasadne na železný trón a stane sa vládcom siedmich kráľovstiev.

Počas jednej scény, kde spolu účinkujúci stolovali na Zimohrade, sa z ničoho nič pred Daenerys namiesto kovového či dreveného pohára s vínom, objavil – pohár z papiera a s plastovým viečkom. Diváci následne vyskúmali, že údajne ide o nápoj zo známej kaviarenskej siete Starbucks. Treba uznať, že divákovi, ktorý pozorne sleduje postavy a ich dialógy, tento drobný detail určite ujde.

Energiu herci na placi rozhodne dopĺňať musia, no otázkou je, či si na toto tvorcovia nemali dať väčší pozor. Každá jedna epizóda z ôsmej série údajne stála viac ako 15 miliónov dolárov. Preto by sa malo myslieť aj na takéto drobné detaily.

Starbucks, samozrejme, môže byť iba rád. Rozhodne sa na autorské práva sťažovať nebude. Získať zdarma reklamný priestor v jednom z najsledovanejších seriálov na svete, určite nie je na zahodenie.

Káva v papierovom pohári divákov zaujala a reakcie ukazujú, že poriadne pobavila, no ani tvorcov seriálu nenechala chladnými. Hoci mnohí očakávali od HBO otrepané argumenty, tvorcovia si s touto situáciou poradili s veľkou gráciou.  Pre médiá uviedli: „Latté, ktoré sa objavilo v epizóde, bola chyba. Daenerys si objednala bylinkový čaj.“

Autor

d.ruscak@gmail.com'
Chuť neustále sa posúvať vpred a pracovať na sebe. Študovaný žurnalista, fanúšik činiek, milovník hôr, kvalitného jedla a zmysluplných konverzácií aj s dávkou humoru. Spracúva články na rôzne témy od marketingu, PR, zaujímavostí, motivácie, inšpirácie, ale aj z oblastí financií či realizuje zaujímavé rozhovory. Ku všetkému pristupuje zodpovedne a s pokorou. Práve disciplína je preňho slobodou!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..