OFF
ON
Boxed
Univerzálna sila vesmíru

Univerzálna sila vesmíru

Už dlhé roky som sa zámýšlal a určite nie som jediný koho napadla otázka, prečo som vlastne na tomto svete ? Aký je môj účel a ako všetky veci navôkol nás fungujú. Pred dvoma rokmi som siahol po knihe The secret, ktorú tak každý ospevoval. Červené Ferrari malo priam spadnúť z neba stačilo na neho len pomyslieť. Časom som zistil že takto vesmír nefunguje, myšlienka bez akcie nevytvorí žiadnu hodnotu a teda ani červené Ferrari. Preto som začal konať. Veľa ľudí si povie: “stačí pozitívne myslieť”. Uznávam pozitívne myslieť je prvý a základný krok ale tam to len začína. Ak chcete ale dosiahnuť aj výsledky je veľmi dôležité počúvať svoju intuíciu, byť vytrvalý a nedať sa na ceste k dosiahnutí svojho sna odradiť. Vesmír, energia alebo boh (už ako chcete) hrá stále na vašej strane ale musíte ho počúvať.

image

image

Určite sa vám veľa krát stalo, že ste mysleli na nejakú osobu a ta osoba vám zrazu napísal a správu alebo ste ju stretli niekde v meste. Niekedy som sa tomu čudoval ako je to vôbec možné, no teraz viem že je tu čosi zvláštne, ľudstvom stále neodhalené tajomstvo, ktoré hýbe celým svetom. Veľa krát som mal iba myšlienku, poslúchol som ju a robil som presne to čo mi táto myšlienka napovedala. Nikdy som nevedel, kde to presne smeruje, ale až postupne som začal chápať súvislosti, stretával som ľudí, ktorí mi pomohli a ukázali, kade ďalej. Aby to nebolo také ľahke tak aj ľudí, ktorí ma chceli a chcú odradiť od toho čo robím. Ja však počúvam len svoje srdce a viem že hovorí vždy správne. Vesmír je neuveriteľne veľký a my sme len malé bodky uprostred neho. Ako duše sme však stále v spojení s ním na jednej úrovni. To znamená, že všetci sme jedno. Narodili sme sa rovnakí, na materiálnej úrovni sú síce medzi nami rozdiely ale vedzte, že všetko máte vo svojich rukách. Každý z nás može žiť život po akom túži len nasledujte svoje srdce, počúvajte ho pozorne v tichu. Nič nesilte, ďakujte za to čo máte a uvidíte, že zistíte kade vedie vaša cesta. Veď predsa všetci chceme žiť harmonický život plný lásky a blahobytu. Preto skúsme si menej závidieť, viac si pomáhať a buďme dobroprajní lebo len spoločne dokážeme vytvoriť celok. Keby existoval iba jeden človek na celej zemi vedzte, že by neprežil a ani peniaze by nemali žiadnu hodnotu. My ľudia im dávame len hodnotu práve tým čo robíme. Zamerajme sa preto na veci prospešné pre všetkých. Všetko spolu hrá, vesmír je na vašej strane. Ďakujem !

 

Dodatok autora: Pomáhame mladým ľuďom realizovať ich nápady. Máš nápad a nevieš ako na to ? My sme tu na to aby sme vám pomohli. Napíšte nám správu na našej facebookovej stránke a my vám radi pomôžeme zviditelniť sa.

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

1 comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..