OFF
ON
Boxed
Yeezy vo všetkých veľkostiach už túto sobotu!

Yeezy vo všetkých veľkostiach už túto sobotu!

Po prvýkrát v histórii dôjde k releasu dospelých a Infant Yeezy v jeden deň, takže pokiaľ si kronikár, alebo proste iba chceš Yeezy, nastraž uši. Tentokrát sa môžeme tešiť na colorway, ktorú by fanúšikovia Michaela Jordana nepomenovali inak ako Bred.

tumblr_ol1z0ujC7k1t1chuio9_1280

tumblr_ol1z0ujC7k1t1chuio4_1280

Tešiť sa síce môžeme, ale keď potom bude náš botník prázdny ako štátna kasa, tak to bude trochu nič moc. Preto prichádzame s návodom, ako tieto Kanyeho tenisky získať. Najmenej náročná cesta vedie cez online raffle. Aby si sa ho mohol zúčastniť, musíš prechádzať e-shop Footshopu tak dlho, pokiaľ na teba nevyskočí kód. Nuda to ale rozhodne nebude, pretože tam nájdeš viac tenisiek než v botníku stonožky. Áno, stonožky nenosia tenisky, ale keby nosili, tak by to bolo dosť dobré prirovnanie, že hej.

tumblr_ol1z0ujC7k1t1chuio3_1280

Pomocou kódu sa potom dostaneš do rafflu, na ktorého konci ťa možno bude čakať tvoj pár. Tiež je ale možné, že nie, preto je dobré si to poistiť ešte účasťou na instore raffle. Ten sa koná v sobotu od 11 v bratislavskej predajni na  Čulenovej 9, kde svoj osud zveríš do rúk QR kódu. Pokiaľ máš fakt dobrú karmu, môžeš cez každý zo spôsobov vyhrať kúpu jedného páru a mať rovno dva. Aby si neprišiel o žiadne info, odporúčame dôkladne preštudovať Yeezy microsite, kde sa dozvieš všetko, čo by sa ti pri honbe za Kanyeho teniskami mohlo hodiť!

FOOTSHOP BLOG 

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..