OFF
ON
Boxed
Tajomstvo úspechu u žien odhalené!

Tajomstvo úspechu u žien odhalené!

Pochopiť ženské myslenie je pre nás mužov len veľmi ťažké. Ich túžby a to, čo ich na nás mužoch priťahuje, nám ostáva stále záhadou. Často sa čudujeme a len ticho závidíme, keď narazíme na vzťah krásnej ženy s mužom, ktorý nevyzerá až tak dobre, a ktorý nie je ani materiálne zabezpečený. Ak si myslíte , že väčšine žien ide o krásne vyšportované telo a peniaze, tak sa veľmi mýlite.  V tomto článku vám chcem priblížiť tajomstvo úspechu u nežného pohlavia. Neberte to v žiadnom prípade ako nejaký návod na zbalenie ženy. Všetko, čo si prečítate v nasledujúcich riadkoch sú jednoducho fakty, ktoré vám potvrdí viac ako 90-percent žien. Ten, kto tieto fakty už pozná, tak už určite vie, o čom hovorím. Pre ostatných je tu tento článok.

5126947576_0955cce71c_o

Budem sa snažiť byť čo najstručnejší a vysvetliť všetko v štyroch základných ľahko zapamätateľných bodoch:

  1. PRVÁ VEC, ktorú by ste si mali uvedomiť je, že mužský a ženský mozog sú dva úplne rozdielne procesory. Čo je pre ženy úplne normálne, to je pre mužov úplne nelogické a naopak.
  2. Ako DRUHÚ VEC, na ktorú by som vás chcel upozorniť je, že keď sa opýtate akejkoľvek ženy, na jej vysnívaného priateľa, alebo akého by chcela, odpovie vám – milý, pozorný, citlivý… , jednoducho tie milé hlúposti okolo. Viete však čo je zaujímavé? Takmer každá, zdôrazňujem slovo TAKMER, si nájde presný opak typu, ktorého by vám opísala, keby ste sa jej naň spýtali. Pýtate sa prečo?  Pretože TAKMER každú v skutočnosti priťahujú úplne iné vlastnosti. Nepýtajte sa ma prečo, proste je to tak! To, prečo o sebe hovoria niečo úplne iné neriešte! Inak skončíte na psychiatrickej liečebni.  Myslím, že každý z vás má s tým osobné skúsenosti aj keď ste si to nikdy neuvedomili. Prečo jednej stále vypisuješ, voláš ju von a ona ťa jednoducho ignoruje a „ťahá“ sa s človekom, ktorý ignoruje ju? Zamysli sa.
  3. Ako TRETIU VEC by som rád priblížil to, ako väčšina žien uvažuje, o vzťahoch s chalanmi. Či sa vám to páči alebo nie, drvivá väčšina žien si ukladá chalanov do dvoch škatuliek: Potenciálni MILENCI – PARTNERI– teda tí, ktorí v ich očiach môžu byt potenciálni partneri vo vzťahu a všetko s tým súvisiace, a potom sú to KAMARÁTI – s ktorými hovoria o bývalých, o tom čo ich trápi, vylievajú si srdiečka. Kamaráti ich hĺbavo počúvajú a dávajú životné rady. Poskytujú im svoje rameno, aby sa im naň vyplakali, pretože ten blbec, ktorého naozaj miluje, ju ignoruje. Kamaráti si myslia,  že takto v ich očiach nejako stúpnu alebo sa dostanú do kategórie potenciálnych partnerov. Pritom však nevedia, že skutočnosť a realita je niekde úplne inde a naopak sa viac a viac  udomácňujú v kategórii KAMARÁTI. Česť výnimkám! Niekedy sa naozaj stane, že sa z kamarátstva vykľuje nádherný vzťah. Ja ale stále hovorím o väčšine, ako som to už nakoniec viackrát spomenul.  Keď sa raz  dostanete do skupiny KAMARÁTI je veľmi ťažké sa dostať do skupiny potenciálny partner. To je taktiež jedna z vecí, ktoré by ste mali pochopiť. Určite sa teraz pýtate, ale čo mám robiť, aby som oslovil dotyčnú ženskú a aby som z toho mohol vyťažiť niečo viac. Ako si ma má všimnúť? Žiadne strachy, čítaj poslednú, ŠTVRTÚ ČASŤ!
  4. Napíšem sem len zopár vecí, ktoré ženy na nás v skutočnosti priťahujú. Pozor!!! Hovorím o ženách, nie o pubertiačkach. Prvá vec, čo si my chalani mylne namýšľame je, že náš vzhľad hrá v týchto hrách zvádzania veľkú rolu. To je totálna hlúposť. Vzhľad je vo všeobecnosti u ženy (podotýkam u ženy, nie u dievčaťa) vec, ktorá ovplyvňuje maximálne  20 percent jej sympatií voči chalanovi. Je to vlastne len prvých 30 sekúnd celkového dojmu. Jednoducho si len skôr všimne niekoho, kto vyzerá dobre. To je pre teba skvelá správa, pretože tých ostatných 80 až 90 percent je v tvojich rukách. Vlastnosť, ktorá ženy priťahuje najviac, je SEBAVEDOMIE . Ďalšia vlastnosť,  ku ktorej sú ženy intuitívne priťahované je LÍDERSTVO. Ženy sú prirodzene priťahované k silnejším, vodcovských osobám – vychádza to už z dávnej minulosti, keď si ženy vyberali tých najsilnejších jedincov. Časy sa však menia a ženy sú jednoducho intuitívne priťahované k takýmto ľudom, či už je to šéf firmy alebo človek, ktorý má pri danom stole alebo v partii najväčší rešpekt. Žena cíti voči nemu podvedome oveľa väčšie sympatie. Proste priťahuje ich SILA. Ďalšia vec, ktorú my chlapi nechápeme je, ale na ženy zaberá, je  IGNORÁCIA. Nesmie byť však úplná. Treba vedieť kedy dosť a kedy sa ozvať. ODLIŠNOSŤ – nemusím vysvetľovať. Myslím, že toto je celkom logické. V neposlednom rade, by som vám radil udržiavať DOBRÉ VZŤAHY S JEJ KAMOŠKAMI – dôvod je jednoduchý. Ženy sú veľmi ľahko ovplyvniteľné ich názormi. Majú tendenciu byť oveľa viac ovplyvňované vonkajšími vplyvmi než my chlapi. Byť VTIPNÝ,AMBICIÓZNY je rovnako veľmi dôležité – čím väčšie ambície, tým väčšia príťažlivosť. DOBRODRUŽNOSŤ – využívať momenty prekvapenia, vždy dievča niečím prekvapiť, napríklad zobrať ju na nejaký adrenalínový zážitok. Ďalej nezabudnite dbať na svoj osobitný štýl – IMAGE. Potom je tu tiež ZMYSEL PRE DETAIL – všimnúť si nové náušnice či iné doplnky. Každá žena to má rada. Nasleduje  NEPREDVÍDATEĽNOSŤ– veď prečo by mala byt žena s niekým, od koho presne vie, čo a kedy má čakať? Položte si túto otázku a urobte niekedy niečo, čo od vás absolútne nebude očakávať!!!  TAJUPLNOSŤ – nepovedz hneď všetko na prvom rande. Nehovor jej vždy všetko. Nechaj si rezervu. Čím vie o tebe menej, tým si pre ňu zaujímavejší . Veľmi dôležitá je i SCHOPNOSŤ ZVIESŤ ženu vo veľkom štýle a taktiež uspokojiť.

woman-flirting-with-man

Na koniec malá poznámka.  Vedná disciplína, ktorá sa zaoberá rozdielmi rozmýšľania medzi mužmi a ženami sa volá SOCIÁLNA DYNAMIKA. Zaoberá sa tým, čo priťahuje ženy a čo mužov. Ak niekoho zaujal tento článok, môžete si to pokojne hoci aj „vygoogliť“. Mne osobne informácie zo sociálnej dynamiky veľmi pomohli ako k lepšiemu pochopeniu, tak i k úspechu u tohto nežnejšieho pohlavia. Verím, že vám informácie z tohto článku pomôžu vyjasniť nezhody s partnerkou alebo ju viac pochopiť.  No nevylučujem, že vám pomôžu nájsť aj nejakú tú novú!

 

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

2 comments

  • nesch@email.cz'

    Vystizny clanek o neznem pohlavi. Mozna bych pridal, zvladnuti stavu tzv. hysterka. To je kdyz zena zacen hledat chyby na vas. Hned druhy den se tvari jako by se nic nestalo.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..