OFF
ON
Boxed
Z bratislavského letiska bude možné lietať do novej destinácie

Z bratislavského letiska bude možné lietať do novej destinácie

Bratislavské letisko má ďalší dôvod na radosť! Do zoznamu destinácií, do ktorých sa budete môcť dostať, pribudne v roku 2019 nová!

Letisko M.R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s., z letiskových tabúľ známe skratkou BTS, je najväčším letiskom na Slovensku. Nachádza sa zhruba 9 kilometrov od centra nášho hlavného mesta. Ročne vybaví letisko na prílete a odlete v súhrne približne 2 milióny cestujúcich, 26.000 ton leteckého nákladu a zaznamená viac ako 27.000 pohybov lietadiel. História letiska siaha do rokov 1947-48, keď sa začalo s výstavbou. Pravidelná prevádzka bola zahájená v roku 1951.

V budúcom roku pribudne bratislavskému letisku nová priama linka! Od 1.júna 2019 sa z Bratislavy bude lietať priamo do Larnaky na ostrove Cyprus. Lety budú uskutočňované spoločnosťou Cyprus Airways a to dva krát do týždňa.

 “Neustále sa snažíme rozširovať našu sieť leteckých spojení a preto veríme, že táto destinácia sa stane medzi slovenskými cestujúcimi populárna, čím prispeje aj k rozvoju turizmu na Cypre,”okomentovala zámery spoločnosti Cyprus Airways, obchodná riaditeľka Natalia Popova.

Letisku v Bratislave tak pribudne nielen nová priama linka, ale aj nová letecká spoločnosť. Lietadlá spoločnosti Cyprus Airways budú spájať Bratislavu s cyperským mestom Larnaka v utorky a soboty. Lietať bude možné nasledujúcu letnú sezónu, od 1.júna do 28.septembra 2019.  Dovolenkári sa majú rozhodne na čo tešiť! 🙂

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..