OFF
ON
Boxed
Víťazka SuperStar Tereza Mašková vydáva svoj prvý album

Víťazka SuperStar Tereza Mašková vydáva svoj prvý album

Od finále obľúbenej speváckej televíznej show SuperStar ubehlo už niekoľko mesiacov. Víťazka Tereza Mašková, po účinkovaní v českom televíznom programe Tvoje tvář má známý hlas, vydáva svoj debutový album s názvom Tereza Mašková SuperStar. Pilotný singel New Me vznikol naozaj zaujímavým spôsobom na platforme Songwriting CZ, v spolupráci s anglickým hudobným producentom Jonathanom Owusu-Yianomahom. 

Po účinkovaní v Česko Slovenskej SuperStar sa mladá, iba 22-ročná víťazka SuperStar, Tereza Mašková objavila v televíznej show na českých obrazovkách s názvom Tvoje tvář má známý hlas, ktorého slovenský ekvivalent Tvoja tvár znie povedome pred pár týždňami vyvrcholil na obrazovkách TV Markíza. V českej verzii predstavila aj pilotný singel zo svojho prvého albumu s názvom New Me. Ku skladbe vyšiel aj vizuál.

Spolu s pilotným singlom vyšlo aj debutové CD Tereza Mašková SuperStar. Na albume nájdeme všetky songy, ktoré Tereza spievala počas súťaže SuperStar. Nechýbajú dve ukážky z českého programu Tvoje tvář má známý hlas. Menovite Billie Jean, Chandelier, Fighter, Sober, Diamonds, One Night Only, Ain’t Nobody, Uptown Funk, Hallelujah, Vyznanie a Jednoho dne se vrátíš.

Pozornosť si získal v prvom rade pilotný singel New Me. Vznikol zaujímavým spôsobom na platforme Songwriting CZ. Zakladateľská dvojica Jana Infeldová a Jan Vávra prvého songwritingového kempu, prizvali do Prahy na tzv. songwritingovú sessions londýnskeho producenta Jonathana Owusu-Yianomaha, ktorý sa na spomínanej akcii pustil s Terezou do práce a výsledok na seba  nenechal dlho čakať. Po celom dni tvrdej práce uzrela svetlo sveta práve pieseň s názvom New Me.

„New Me je moja spoveď o tom, že už ma nebaví počúvať neustále nejaké nepravdy a lži o mojej osobe. Našla som sama seba, viem, aká som, vychutnávam si, že som sama sebou a nenechám nikoho a nič, aby to zmenili,“ vysvetľuje Tereza pointu a posolstvo piesne a dodáva: „Druhá stránka textu a druhá pointa, ktorú sme sa snažili do pesničky zakomponovať, je, že človek má často pocit, že stále niekoho alebo niečo hľadá, no najprv musí nájsť sám seba,“

Videoklip k skladbe New Me je skutočne prepracovaný. Nechýba magická atmosféra a rozprávkový príbeh. Klip sa natáčal nielen v Prahe, Krkonošiach, ale aj na zámku Slapy a na vyhliadke Máj. O námet a réžiu sa postaral český filmár menom Jakub Mahdal. Taktiež stojí za obstaraním krásnych kostýmov, ktoré na Tereze môžeme v klipe vidieť.  Ako dodáva Tereza Mašková:

„Nakrúcanie som si veľmi užila, produkcia bola veľkolepá a pracovala som s tímom profesionálov, ktorí odviedli výbornú prácu,” 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..