OFF
ON
Boxed
Zbaľ sa a vypadni! Rebríček TOP 10 krajín, ktoré musíte v roku 2019 navšítivť

Zbaľ sa a vypadni! Rebríček TOP 10 krajín, ktoré musíte v roku 2019 navšítivť

Práve rok 2019 je možno rokom, kedy ste sa rozhodli, že budete viac cestovať a spoznávať svet. Prečo nie? Ak ste vášnivý cestovateľ, možno už teraz bookujete letenky a hľadáte výhodné ubytovanie na miestach, ktoré chcete navštíviť. Ak ste ešte nezačali ani plánovať, nevadí. Pripravujeme pre vás sprievodcu 10 krajinami, ktoré musíte v roku 2019 navštíviť.

Zoznam týchto miest, resp. krajín vypracovala známa spoločnosť Lonely Planet, ktorá je najznámejším cestovateľským sprievodcom turistov z celého sveta. Spoločnosť už od roku 1972 vydáva cestovateľské a edukačné príručky, ktoré pomohli už desiatkam miliónov turistov.

A podľa čoho vyberali krajiny editori portálu Lonely Planet? Jednoducho, roky praxe a vývoj v oblasti cestovného ruchu im dáva právo na to, aby dokázali vybrať, ktoré miesta v roku 2019 cestovateľov upútajú. Práve rebríček 10 krajín bol zostavovaný podľa toho, že dané krajiny boli buď prehliadané, alebo sú v turistickom rozkvete. Dôvod sa jednoducho nájde.

V zozname krajín nájdete aj krajiny, ktoré by ste možno nikdy nenavštívili, či už je to kvôli predsudkom alebo proste nevidíte dôvod. Každú z krajín si postupne v našich článkoch predstavíme a uvidíte, že aj krajiny, o ktorých by ste pochybovali, majú čo ponúknuť. Ponúkneme vám tipy na miesta, ktoré by ste v danej krajine mali navštíviť a rovnako tak aj zaujímavé informácie o samotnej krajine. Možno práve cestovateľské nápady, ktoré vám ponúkneme, zahrniete do svojho cestovateľského programu a navštívite aj jednu z týchto krajín.

TOP 10 krajín, kam vycestovať v roku 2019 podľa Lonely Planet

 

Ak ste niektorú z krajín navštívili alebo sa navštíviť ešte len chystáte, budeme radi, ak sa s nami podelíte o vaše skúsenosti, prípadne o miesta, ktoré odporúčate – plánujete navštíviť.

Foto: pixabay.com

Autor

d.ruscak@gmail.com'
Chuť neustále na sebe pracovať a posúvať sa vpred. Jeho motto je inými slovami mottom portálu ↓ZdolaHore↑. Písanie o všetkom, čo stojí za zmienku, zaujímavosti, šport, cestovanie, politika alebo kvalitná reklama... Obľubuje šport, cestovanie a takisto rád načrie do histórie. Cudzia mu však nie je ani oblasť technológií a podnikania. Ku všetkému pristupuje zodpovedne a s pokorou. Práve disciplína je preňho slobodou!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..