OFF
ON
Boxed
Známa moderátorka sa ukázala v plnej kráse. Spoločnosť jej robili psy

Známa moderátorka sa ukázala v plnej kráse. Spoločnosť jej robili psy

Známa televízna moderátorka Erika Fernández rozhodne vie, ako zaujať. Samozrejme, moderátorské schopnosti jej nemožno uprieť, no kolumbijská kráska zaujme aj svojím zovňajškom. Aj preto je zrejme právom označovaná za jednu z najsexi moderátoriek sveta. Jej Instagram rozhodne má čo ponúknuť, a to predovšetkým mužskému publiku.

Zdá sa však, že moderátorská hviezda televíznej stanice Fox Sports Mexico, ktorá má na Instagrame viac ako 747 000 odberateľov, provokuje celkom rada a úmyselne. Kolumbijčanka mala dokonca krátkodobý vzťah s futbalovou legendou Ronaldom de Assisom Moreirom, známejším viac pod prezývkou Ronaldinho.

Okrem futbalu a futbalistov však Erika miluje i zvieratá. Konkrétne psov. Práve štvornohí miláčikovia jej robili spoločnosť i na šteklivých fotografiách, ktoré nafotila a uverejnila na svojom instagramovom profile. Vôbec však nejde o povrchnú zábavku, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Bývalá modelka týmto gestom pomáha útulkom, ktorým už pred pár rokmi založila vlastnú nadáciu.

Nejde tak o spôsob, ktorým sa sexi moderátorka snaží zaujať a ukazovať svoje telo a lákavé krivky. Pri každej fotografii je popis, ktorý umožňuje potenciálnym záujemcom si psíka z útulku adoptovať.

 

Sama v dávnejšom rozhovore pre americkú televíziu potvrdila, že športu sa nikdy nevenovala a považuje sa skôr za športovú amatérku než moderátorku, no časom sa mnoho naučila. Športová moderátorka, ktorá chcela kedysi byť zdravotnou sestrou, teda jasne dokazuje, že krása a inteligencia sú dve vlastnosti, ktoré možno skĺbiť. Sexi fotografie so psíkmi sú teda s hlbokou myšlienkou a navyše dôkazom toho, že aj pomoc môže byť sexi.

Foto: Instagram

 

Autor

d.ruscak@gmail.com'
Chuť neustále na sebe pracovať a posúvať sa vpred. Jeho motto je inými slovami mottom portálu ↓ZdolaHore↑. Písanie o všetkom, čo stojí za zmienku, zaujímavosti, šport, cestovanie, politika alebo kvalitná reklama... Obľubuje šport, cestovanie a takisto rád načrie do histórie. Cudzia mu však nie je ani oblasť technológií a podnikania. Ku všetkému pristupuje zodpovedne a s pokorou. Práve disciplína je preňho slobodou!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..