OFF
ON
Boxed
Tarantinovka s DiCapriom a Pittom sa ukazuje v prvom traileri

Tarantinovka s DiCapriom a Pittom sa ukazuje v prvom traileri

V poradí deviaty film Quentina Tarantina s názvom Once Upon a Time in Hollywood na seba už od ohlásenia strhával veľkú pozornosť. Nie len kvôli menu režiséra či vyhláseniam typu „to najlepšie, čo Quentin kedy napísal“, ale aj kvôli geniálnemu hereckému obsadeniu. Prvú upútavku jednoznačne ovládajú megahviezdy Leonardo DiCaprio a Brad Pitt.

Stále nie je známa oficiálna synopsia filmu, vieme však, že sa bude odohrávať na pozadí krvavých udalostí z leta 1969 – kedy bola sektou zoskupenou okolo Charlieho Mansona brutálne zavraždená herečka Sharon Tate, manželka režiséra Romana Polanského. Hlavnými hrdinami snímky sú Rick Dalton (DiCaprio), televízny herec, a Cliff Booth (Pitt), Daltonov dvorný kaskadér a najlepší priateľ. Príbeh by mal pojednávať o snahe ústrednej dvojice o prerazenie v špinavom filmárskom priemysle. Akým spôsobom do koncepcie zapadá Sharon Tate v podaní prekrásnej Margot Robbie, zatiaľ nie je známe.

Priložený trailer veľa neodhaľuje. Predstavené je predovšetkým hlavné duo, no poteší aj prítomnosť Margot Robbie a najmä legendárneho Brucea Lee (Mike Moh). Toho zo spoluúčasti na vražde Sharon určitý čas podozrieval aj samotný Roman Polanski. V traileri sa však zatiaľ mihol len ako choreograf bojových scén.

Hviezdne obsadenie dopĺňa Al Pacino ako Marvin Schwarz, Daltonov agent, Damian Lewis v roli Stevea McQueena, Timothy Olyphant, Luke Perry, Kurt Russell, Tim Roth či Damon Herriman ako psychopatický Charles Manson. Už len kvôli týmto menám a mužovi na režisérskej stoličke ide o najočakávanejší film leta 2019.

Slovenská premiéra je plánovaná na 8. august.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..