OFF
ON
Boxed
3 spôsoby ako (ne)poctivo rýchlo zbohatnúť

3 spôsoby ako (ne)poctivo rýchlo zbohatnúť

Každý človek túži byť zdravý, šťastný a v neposlednom rade bohatý a úspešný. To, že spôsobov, ako zbohatnúť je snáď milión, ti asi nemusíme – aj skrz momentálne medializované prípady – pripomínať. Tento článok však nebude o klasických spôsoboch, ako zbohatnúť. Skôr sa v zmysle nedeľnej pohody trochu pobavíme a nadnesene si ukážeme, ako zbohatnúť nie (úplne) poctivo. Poďme teda na to.

Zbohatlík z lotérie

Začíname azda najjednoduchším spôsobom zbohatnutia. Mnohí hovoria, že “hlúpi majú šťastie”. Zbohatnúť z lotérie je zrejme najjednoduchšie, avšak to, že zbohatneš výhrou v lotérii je asi aj najmenej pravdepodobné. Sú ľudia, ktorí dokonca na dennej báze pokúšaju v “športke” šťastie, a to po celý život, no úspech neprichádza. Najhoršie na lotérii je asi to, že nad výsledkom žrebovania nemáš žiadnu kontrolu. Šanca je teda skutočne nízka, a pokiaľ nemáš “známeho”, ktorý vie ovplyvniť hlasovanie, na zbohatnutie prostredníctvom lotérie by si sa spoliehať nemal.

Zdedené bohatstvo 

Vybrať si rodinu, v ktorej sa narodíš je ešte menej reálne, ako to, že vyhráš v lotérii. Iná situácia je však pri dedení. Počas svojho života môžeš ovplyvniť životy iných. Môžeš im pomôcť, inšpirovať ich, čo vyústi v spomenutie tvojho mena v závete.

Prečítajte si aj: Denník motivácie: Pochopil som zákon príťažlivosti

Áno, áno. Je nám jasné, že milionár pravdepodobne svoj majetok odkáže svojim deťom, bližším či vzdialenejším príbuzným, ale z praxe poznáme aj prípady, keď sa stal opak. Čo je však pravdepodobnejšie, je to, že keď sa budeš pohybovať v prítomnosti milionárov, odpozoruješ ich návyky, či si osvojíš ich zručnosti napríklad v nakladaní s peniazmi, využiješ tieto vedomosti pri bohatnutí vo vlastnom mene.

 

Uzavretie manželstva s bohatým/ou

Áno aj to je cesta. Aj keď občiansky zákonník upravuje vzťahy a majetkové pomery pred uzavretím manželstva ale aj po uzavretí manželstva, od právnej úpravy sa predsa len dohodou trochu môžeme odchýliť. Na inštitút predmanželskej zmluvy však zabudni, v našich končinách nie je povolený a všetky takéto zmluvy sú neplatné. Čo sa týka žien a ich náklonnosti k zabezpečeným mužom, či sa nám to páči, alebo nie, je to prirodzené. Majú totiž v génoch zakorenené to, že sa v čase tehotenstva potrebujú “oprieť” o silného jedinca, teda niekoho, kto ich vie zabezpečiť. Samozrejme, jedným dychom dodávame, že aj v rámci toho existujú “zdravé” hranice.

Rady na záver…

Samozrejme, tieto spôsoby zbohatnutia považuj za spestrenie nedeľného podvečera. Existujú aj oveľa horšie spôsoby zbohatnutia, ktoré sú nemorálne ba o čo viac – nelegálne. Do týchto nikomu neodporúčame ísť, lož má krátke nohy a karma funguje na 100 percent. To čo dávaš, sa ti vráti. Skôr či neskôr. Je len na tebe, či sa ráno budeš vedieť pozrieť do zrkadla, alebo nie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..