OFF
ON
Boxed
Andrej Danko predstavuje vlastný merch: Opaľovací krém Človek človeku

Andrej Danko predstavuje vlastný merch: Opaľovací krém Človek človeku

Vedieť si spraviť srandu sám seba. Takýto humor je často tým najlepším, najtrefnejším a v spoločnosti aj akceptovaným. Predseda Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko to vie a veru že, kto už len má viac námetov na uťahovanie si zo samého seba, ak nie náš predseda parlamentu.

Leto sa okrem stavania stožiaru, častých výletov do Ruska a rozdávania pozvánok na oslavy 75. výročia SNP komukoľvek, rozhodol využiť aj na predstavenie vlastného opaľovacieho krému. Vtip? Ani nie.

Zdroj: Facebook/Andrej Danko – predseda SNS

“Leto je plné zábavy a hier. Dúfame, že náš krém Vás poteší na kúpaliskách alebo festivaloch. Naša letná hliadka sa rozširuje na tri vozidlá,” napísal Danko vo svojom oficiálnom statuse.

Predseda strany Andrej Danko spolu so svojimi straníckymi kolegami už od roku 2015 realizujú projekt „Letná hliadka SNS“. Zástupcovia mládeže SNS brázdia slovenské cesty a pýtajú sa ľudí v regiónoch na ich problémy, názory a zároveň prezentujú vízie a ideály strany. Navštevujú kúpaliská, rôzne koncerty, akcie či letné festivaly.

Prečítajte si aj: Je Angela Merkelová vážne chorá? Záchvaty sa opakujú

Práve v rámci tohto projektu sa naskytla možnosť odprezentovať stranícky „merch“. Parlamentné voľby sa blížia a takéto „vtipné“ aspekty môžu otestovať politický výtlak a prilákať potenciálnych voličov. Opaľovací krém s názvom Človek človeku je naozaj unikátnym nápadom. Rozhodne, takýto nápad treba oceniť. Zároveň je to skvelý marektingový ťah, pretože táto hláška predsedu parlamentu je navždy vrytá do análov politickej scény i väčšiny obyvateľov Slovenska.

Zdroj: Facebook/ZOMRI

Všetko má však svoje pre aj proti. Ak sme pri koreni veci, SNS by mohla mať opaľovacie krémy, tričká, košele, šiltovky, topánky, plavky, šatky či bundy. Aj tak by bolo stále z čoho čerpať.

„Ja si to užívam, ja sa cítim dobre…“

„Žiaden človek nedokáže dať toľko lásky človeku, ako dokáže dať len človek človeku…“

„Ja som jasne a myslím si, že veľmi dôrazne komunikoval po následne počas týchto rokovaní..“

„Splnil sa mi sen a musím zmeniť celkové svoje žitie.“

„Nechcem robiť niekoho z hrdinu, kto ním nie je.“

„…orgány v činnom trestaní ho posúdia…“

„Určite zodpovedne o týchto problémoch diskusujem…diskitujeme…“

„Ľudia OTUPEJEVJAJU.“

Predseda parlamentu jazykovedcov ani náhodou nešetrí, a preto sa naskytá otázka. Naozaj je na mieste mať vo vláde človeka, ktorého vystupovanie je zakaždým predstavením? To už na uvážení každého voliča. Každopádne, zmysel pre humor Dankovi nemožno uprieť.

Titulná foto: Facebook/Andrej Danko – predseda SNS

Autor

d.ruscak@gmail.com'
Chuť neustále sa posúvať vpred a pracovať na sebe. Študovaný žurnalista, fanúšik činiek, milovník hôr, kvalitného jedla a zmysluplných konverzácií aj s dávkou humoru. Spracúva články na rôzne témy od marketingu, PR, zaujímavostí, motivácie, inšpirácie, ale aj z oblastí financií či realizuje zaujímavé rozhovory. Ku všetkému pristupuje zodpovedne a s pokorou. Práve disciplína je preňho slobodou!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..