OFF
ON
Boxed
Valentínke kvetiny sú out, teraz frčia tenisky!

Valentínke kvetiny sú out, teraz frčia tenisky!

Kvetiny, pozeranie romantických filmov, alebo dokonca večera pri sviečkach, to je zábava minulého storočia. Pokiaľ chceš osláviť Valentína v duchu aktuálnych trendov, zaobstaraj sebe aj svojej polovičke rovnaké tenisky. Pretože nájsť spriaznenú dušu, ktorá má rovnako veľkú nohu ako ty, nie je jednoduché, vybrali sme troje tenisky, ktoré sa robia vo veľkostiach pre všetkých ľudí, ktorí sa úplne nevymykajú učebniciam anatómie. A na záver máme tipy aj pre singles!

Conversky

Kedysi to boli basketbalové tenisky, dnes ich ale môžeš obuť aj v prípade, že máš napríklad stánok s rýchlym občerstvením. Tým chceme povedať, že sú úplne univerzálne, len sa v nich už moc nehrá basket. Dobré každopádne je, že sú v množstve prevedení a v panských aj dámskych veľkostiach, takže ich môže obuť aj hetero pár.

converse-all-star-hi-optic-white-510x600

Superstáry

Model adidas Superstar má kľúčovú výhodu v podobe gumovej špičky, s ktorou odoženieš od svojej polovičky všetkých nápadníkov a ani si pritom nezlomíš palec. Ono totiž mať na Valentína okrem srdca zlomený aj palec, to je poriadna smola.

adidas-superstar-ftwwhite-core-black-ftwwhite

Diadory

Poctivé talianske tenisky rozhodne potešia teba aj tvoju polovičku viac než trojchodová večera pri sviečkach. Teda pokiaľ by sa podával fakt dobrý steak, tak je to na hrane, na druhú stranu, keď necháš steak nejaký ten piatok v botníku, bude asi v horšom stave než tie Diadory. A to je, kamarát, pádny argument.

diadora-n9000-mm-ii-white-white

Pre single chalanov

Pokiaľ chceš svetu ukázať, že to s tebou nie je jednoduché, odporúčame model Nike Mayfly. Pôvodne to totiž boli tenisky, ktoré sa po 40 kilometroch ekologicky rozpadli, asi tak, ako tvoje vzťahy. Pokiaľ ti teda bývala nespálila všetky veci, to by nebolo moc ekologické. Dnes už sa Mayfly nerozpadávajú, svoj odkaz ale nesú ďalej!

nike-mayfly-woven-black-833132-003-mood-3

Pre single baby

Pokiaľ hľadanie princa na bielom koni stále ešte nevzdávaš, musíš si zaobstarať tenisky, v ktorých sa nie len dobre chodí, ale aj behá. To pre prípad, že princa zahliadneš, pretože dohoniť v nepohodlných teniskách princa na koni, to by ti mohlo znechutiť celý vzťah. Ultra Boosty to splnia bez problémov a ešte budú farebne ladiť s tým koňom!

ADI-411-1

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..