OFF
ON
Boxed
Festival Na 100 % a jeho 5. ročník vás posunie vpred

Festival Na 100 % a jeho 5. ročník vás posunie vpred

Známu hlášku, „ak niečo robíte, robte to na 100 percent“, ste už pri motivácii a hľadaní seba samého určite počuli najmenej stokrát. Krutá pravda je tá, že aj tak zhruba 90 percent ľudí, ktorí to počuli, na to v momente aj zabudlo. Pri určovaní si cieľov a hľadaní inšpirácie je veľmi dôležité, ísť do toho s odhodlaním. Nie preto, že musíte, ale preto, že chcete. A ako to odštartovať? Práve k tomu vám môže pomôcť festival Na 100 %.

Neraz sa stáva, že tak trochu tápete a stojíte na mieste. Neviete sa odraziť a hľadáte iba negatíva, ktoré vám bránia vo výhľade vpred. Presne toto zmýšľanie vás brzdí a jediné, čo dosiahnete, je absolútny kolaps vášho odhodlania a motivácie. A práve preto je tu festival Na 100 %, ktorý vám môže pomôcť poraziť demotiváciu a prinavrátiť vás na cestu hojnosti a úspechu.

Event Na 100 % je festivalom osobného rozvoja, ktorý do Auly v Košiciach prichádza so svojim už v poradí piatym ročníkom. Predstavia sa vám úžasní ľudia, ktorý vám pomôžu nazrieť do piatich oblastí života. Konkrétne osem spíkrov, osem tém a k tomu všetkému i unikátna dávka umenia. Hudobným hosťom a zároveň i spíkrom bude spevák a raper Suvereno.

O svoje myšlienky sa s vami podelia ľudia, ktorí dokázali do svojho úspechu investovať 100 percent a neustále to aj robia, aby si plnili svoje ďalšie sny. Aby ste vedeli či je váš cieľ skutočne tým správnym, rečníci vám potvoria ich myslenie a vy sami si odpoviete, či idete úspechu naproti alebo stojíte na mieste.

Štvrtý ročník festivalu Na 100 % (2018)

V rámci festivalu sa vám predstavia:

Tina Penxová s témou DÝCHANIE
Andrej Mažáry s témou KOMUNIKÁCIA
Tomáš Lukavec s témou ZÁKON BOHATSTVA
Michelle Mattieligh s témou VZŤAHY
Michal Kopecký s témou MAJSTER PEŇAZÍ
Petra Ragas s témou PRINCÍPY PREJAVOV LÁSKY
Monika Stehlíková s témou BODY TALKS
Suvereno a jeho JEDINEČNY ZÁVEREČNÝ koncert s Michelle

Chýbať nebude ani koučingová zóna počas celej doby trvania festivalu, kde bude známy kouč Tomi Gebe. Tešia sa na vás i Ivet Tomášková a Samuel „Spirit“ Horňák. Navyše, ak máte záujem, vyhrať môžete lístky aj spolu s nami. ZdolaHore vám prináša súťaž celkovo o štyri lístky. Stačí, ak sa zapojíte do našej súťaže na Instagrame.

Kedy?

27.04.2019 – 08:00 – 20:00

Kde?

Aula, Hlavná 68, 04001 Košice

→→Lístky←←

Foto: Instagram

Autor

d.ruscak@gmail.com'
Chuť neustále na sebe pracovať a posúvať sa vpred. Jeho motto je inými slovami mottom portálu ↓ZdolaHore↑. Písanie o všetkom, čo stojí za zmienku, zaujímavosti, šport, cestovanie, politika alebo kvalitná reklama... Obľubuje šport, cestovanie a takisto rád načrie do histórie. Cudzia mu však nie je ani oblasť technológií a podnikania. Ku všetkému pristupuje zodpovedne a s pokorou. Práve disciplína je preňho slobodou!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..