OFF
ON
Boxed
Filmy, ktoré ti skrátia voľný čas #3

Filmy, ktoré ti skrátia voľný čas #3

Dnešným dňom pokračujeme treťou časťou série článkov, v ktorých Vám v krátkosti odporučíme štyri filmy, ktorými si ideálne skrátite voľné chvíle, alebo vyplníte pohodový večer v pohodlí domova. Vždy sa snažíme vybrať z každého žánru a inak to nebude ani dnes. Nebudeme naťahovať, rovno môžme prejsť k nášmu dnešnému výberu.

Hereditary/Prekliate Dedičstvo (2018)

Aj keď sa jedná ešte o pomerne čerstvú novinku, dostupná je už na takmer všetkých internetových stránkach s online filmami. Ak si Hereditary nestihol v kine, určite ti tento horor odporúčame pozrieť aspoň doma. Ideálne aj dva krát. Po prvom pozretí ti nemusí byť všetko jasné, no odporúčame prečítať diskusie na internete a články, ktoré sú s týmto filmom spojené a hneď potom si snímku pozrieť druhý krát. Každopádne, zatiaľ sa zrejme jedná o najlepší horor aktuálneho roka.

Hooligans/Futbaloví chuligáni (2005)

Na to, aby Vás tento film zaujal, vôbec nemusíte byť futbalový fanúšik alebo sa vyznať vo futbale. Hooligans ponúka zaujímavý príbeh Matta, ktorého neprávom vyhodili v poslednom roku štúdia na Harvarde. Po vyhadzove sa chce načas usadiť u svojej sestry v Londýne, kde spoznáva sestrinho švagra Peeta, ktorý ho vtiahne do temného a nebezpečného sveta futbalových chuligánov.

Project X (2012)

Šialený príbeh troch chlapcov z Project X azda pozná každý fanúšik komédií a odviazaných párty filmov. Aj napriek tomu, že sme tento film videli už viackrát, je to ideálna komédia na odľahčenie po ťažkom dni, ktorú si vždy zase radi pozrieme. Project X sa stal “klasikou”, ktorú aj v reálnom živote chcú zažiť tisícky študentov po celom svete. Pár pokusov o zorganizovanie podobnej párty bolo aj na Slovensku, no nezrealizovala sa asi ani jedna.

The Boy/Chlapec (2016)

Na záver dnešného článku tu pre Vás máme film The Boy z roku 2016. Mysterióznu snímku režíroval William Brent Bell. Film nás vtiahne do príbehu Grace, ktorá sa po príchode do Británie začne živiť ako pestúnka. Starať sa však má o osemročného chlapca, ktorý je však v skutočnosti porcelánová bábika v životnej veľkosti. Prečo? Malý Brahms údajne zomrel pri požiari ich domu a rodičia sa doteraz zo smrti svojho syna nespamätali a o bábiku sa starajú ako o živú. Príbeh však postupne odhalí ďalšie a ďalšie tajomstvá.

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..