OFF
ON
Boxed
Hrozivé Nostradamove predpovede na rok 2019

Hrozivé Nostradamove predpovede na rok 2019

Poznáte niekto známeho francúzskeho astrológa a lekára menom Michel de Nostredame? Alebo skrátene Nostradamus? To je ten človek, ktorý v priebehu troch rokov napísal viac ako 900 štvorstenov, ktorými predpovedal budúcnosť nášho sveta.

Vedci sa zhodujú, že 70 % jeho predpovedí je pravdou. Paradox? Prvé proroctvo urobil Nostradamus v roku 1538. Vtedy náhodne jedného mnícha oslovil „vaša svätosť“, čo je oslovenie pre pápeža. Meno mnícha bolo Felice Peretti di Montalto, neskôr známy ako 225. Rímsky pápež menom Sixtus V.

Nostradamovi vyšli aj také predpovede ako vláda malého muža (Napoleon), vzostup nacizmu a druhá svetová vojna pod vedením Hitlera. Smrť Johna F. Kennedyho, pristátie na Mesiaci a rovnako tak vo svojich predpovediach spomína atentát z 11. septembra 2001. Zdá sa tak, že Nostradamus nebol iba šarlatánom, ale prorokom, ktorý tušil, že ľudstvo speje do záhuby.

Čo rok 2019?

Nostradamove proroctvo hovorí, že rok 2019 bude plný prírodných katastrof po celom svete a ukáže sa spravodlivosť. Z hľadiska financií bude svetová ekonomika plná plánovania a stratégií, ako udržať finančnú prosperitu. Hrozí totiž riziko, že svet zasiahne ďalšia finančná kríza, o ktorej páni „tam hore“ nehovoria radi.

Z hľadiska vzťahov bude ľudstvo otvorenejšie diskutovať o problémoch, čo by mohlo prispieť k pozitívnemu dialógu medzi národmi. V súkromí však otvorenosť môže prispieť k strate dôvery. Nostradamus hovorí, že ľudstvo pocíti biedu citeľnejšie. Predpovedá aj nárast zdravotných problémov so žalúdkom a šíriacimi sa chorobami srdca a obehového systému.

Zarážajúca presnosť predpovedí

Nostradamus hovorí o Európe ako o území, ktoré sa bude musieť vysporiadať s extrémne silnými záplavami. Špeciálne spomína krajiny ako Maďarsko, Taliansko, Veľká Británia a v spisoch sa objavila aj Bohemia, čo je územie susedného Česka, no dotýkať sa to môže aj Slovenska.

Globálne sa Európa i U.S.A budú boriť problémami so sťahovaním národov. Čo je fakt, keďže migračná kríza je skutočne krízou. Tento efekt prinesie množstvo tragédií v podobe teroristických útokov.

Klimatické zmeny budú jedným z dôvodov, ktoré spôsobia katastrofy, no politickí lídri by sa mali dohodnúť na postupoch, ktoré znížia produkciu emisií. Hurikánom a zemetraseniam sa nevyhnú hlavne ľudia na Floride, v Texase či New Orelans. Globálne oteplenie spôsobí veľké škody. Obyvatelia U.S.A sa majú pripraviť na obrovské zemetrasenie, ktoré pôjde cez rozľahlé územie krajiny. Pôjde o vôbec najväčšiu prírodnú katastrofu v dejinách Spojených štátov amerických.

Krajiny na strednom východe budú bojovať s extrémizmom, čo spôsobí, že ešte viac ľudí bude hľadať útočisko v Európe. Rozdielne náboženstvo bude národy selektovať a to podporí vznik nových siekt.

Čína sa stane novým svetovým lídrom.

Tretia svetová vojna bude trvať 27 rokov. Rozpútajú ju dve svetové superveľmoci. Okamihom, ktorý vojnu odštartuje, bude smrť prvého pápeža, ktorý nastúpi po Benediktovi XVI. Tohto pápeža údajne zavraždia anarchisti.

V rámci medicíny ľudstvo učiní obrovské objavy. Nostradamus vo svojich proroctvách uvádza, že ľudstvo bude žiť viac ako 200 rokov. Takisto v spojení s pokrokom hovorí o novom „motore“ ľudstva. Tým má byť podľa indícií internet (sociálne siete), ktorý sa definitívne stane platformou, ktorá vytvorí doslova nový život.

Nostradamove predpovede nie sú žiadne analýzy, ktoré boli vytvorené skúmaním historických udalostí alebo predpokladmi, ktoré vznikli na základe aktuálnych čísel, faktov a údajov. Ide o muža, ktorý je už viac ako 450 rokov mŕtvy. Jeho predpovede mátajú odborníkov už dlhé storočia, pretože ani žiadna Sibyla nepredpovedala budúcnosť s takouto presnosťou.

Zdroj: yearly-horoscope.org

Autor

d.ruscak@gmail.com'
Chuť neustále na sebe pracovať a posúvať sa vpred. Jeho motto je inými slovami mottom portálu ↓ZdolaHore↑. Písanie o všetkom, čo stojí za zmienku, zaujímavosti, šport, cestovanie, politika alebo kvalitná reklama... Obľubuje šport, cestovanie a takisto rád načrie do histórie. Cudzia mu však nie je ani oblasť technológií a podnikania. Ku všetkému pristupuje zodpovedne a s pokorou. Práve disciplína je preňho slobodou!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..