OFF
ON
Boxed
McConaughey, Farrell a Hunnam hláškujú v nadupanej gangsterke Guya Ritchieho

McConaughey, Farrell a Hunnam hláškujú v nadupanej gangsterke Guya Ritchieho

Majster ostrých slovných výmen a autor takých klenotov, ako Podfu(c)k či Zbaľ prachy a vypadni, sa po „rozprávkach“ o kráľovi Artušovi a Aladinovi vracia na samotný začiatok svojej kariéry – ku čistokrvnej britskej gangsterke. Trailer na jeho najnovší počin láka do kina predovšetkým atraktívnym hereckým ansámblom.

Zamotaný, absurdný dej, hromada šokujúcich zvratov a plejáda mafiánskych karikatúr, chrliaca hlášky, za ktoré by sa nehanbil ani Shane Black v časoch svojej najväčšej slávy. Tak vyzerala raná tvorba Angličana Guya Ritchieho. Poslednú dekádu sa však tento bývalý Madonnin manžel venoval predovšetkým Sherlockovi Holmesovi s tvárou Roberta Downeyho Jr. či fantasy snímkam.

Prečítajte si aj: Joker je mrazivým a podmanivým originom s bravúrnym Joaquinom Phoenixom

Filmy u kritikov síce zaznamenali úspech, no Ritchieho skalní fanúšikovia cítili, že ich milovaný autor už šľape na pol plynu. A ako to vyzerá s novinkou Gentlemani? Vracajú sa zlaté časy Podfu(c)ku?

Na plnohodnotný návrat to ešte nevyzerá, no Ritchie minimálne pokračuje v šľapajach slabšej, no stále solídnej RocknRolly. Film pojednáva o šéfovi londýnskeho marihuanového impéria Mickeym Pearsonovi (Matthew McConaughey). Keď vyjde najavo, že Pearson plánuje svoj biznis predať a odísť do dôchodku, celé kriminálne podsvetie spozornie. Blíži sa obdobie podplácania, vydierania a vraždenia a Mickey bude mať veľa práce, aby mu jeho „zelený raj“ neukradli spod nosa.

O réžiu aj scenár sa postaral spomínaný Guy Ritchie. Obsadenie okrem stále viac žiadaného McConaugheyho dopĺňajú nemenej známi Hugh Grant, Charlie Hunnam či Colin Farrell. Slovenská premiéra filmu je stanovená na 30. januára 2020.

Foto: internet

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..