OFF
ON
Boxed
Najlepšie kozy showbiznisu

Najlepšie kozy showbiznisu

Najlepšie kozy showbiznisu

Prsia – jedna z najobľúbenejších častí ženského tela v očiach muža (tá druhá je poväčšine zadok) sú párový žľazový orgán na prednej strane hrudníka.. a mohli by sme pokračovať, ale tento článok sa bude venovať skôr ich vizuálnej stránke a ich sympatickej nositeľke.

Dalo by sa samozrejme polemizovať o tom, ktoré prsia sú krajšie, či sú lepšie väčšie či menšie, či máme radšej pevnejšie prsia, či sú krajšie takého alebo onakého tvaru. Jedno je však isté. My muži milujeme ženské prsia. Jedny z ukážkových, ktoré pohladia oko nejedného muža (a veríme, že aj ženy) má svetoznáma modelka a herečka Emily O´Hara Ratajkowski.

Nepochybujeme o tom, že by ste si radi pozreli galériu fotiek, ktorú mimochodom nájdete na jej instagramovom profile @emrata s viac ako 19 miliónmi sledovateľov, potlačme však na chvíľu naše pudy a pozrime sa na pár faktov o Emily.

Emily sa narodila v roku 1991 v Londýne americkým rodičom a vyrastala prevažne v Kalifornii. Rok 2013 bol pre Emily prelomový. Účinkovanie v celosvetovo úspešnom (kontroverznom) klipe Robina Thicke „Blurred Lines“, ktorý mal cenzurovanú, ale aj necenzurovanú verziu (určite odporúčame pozrieť!!!) ju doslova katapultovalo medzi najvyhľadávanejšie modelky. Zahrala si taktiež v klipe od Maroon 5 – „Love Somebody“. Ďalej ste ju mohli zazrieť v roku 2015 na Fashion weeku pre Marc Jacobs, vo filmoch „We are your friends či „Vincentov svet“.

Ak chcete vidieť Emily na plátnach, momentálne tak máte možnosť urobiť. Zahrala si vedľajšiu úlohu vo filme I Feel Pretty (USA/Čína, 2018), kde je postavená do role ženského ideálu hlavnej herečky Amy Schumer.

Chceli by ste Emily požiadať o ruku? Musíme Vás sklamať, pretože @emrata je už (nanešťastie pre nás) vydatá, a jej sexi telo patrí filmovému hercovi menom Sebastian Bear-McClard. Svadba sa uskutočnila tento rok, a manželia si povedali svoje áno 23.februára.

 

 

2 comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..