OFF
ON
Boxed
„Vyhraj“ Audi RS7 na Facebooku

„Vyhraj“ Audi RS7 na Facebooku

Ako sme sa už veľakrát presvedčili, obyvatelia Slovenska (a nielen Slovenska) sú veľmi vynaliezaví a prejavuje sa to aj prostredníctvom sociálnych sietí. Facebook je dennodenne zaplavený rôznymi informáciami, či už pravdivými či nepravdivými. Je zaplavený aj podvodmi.

Posledných 24 hodín ste určite aj vy postrehli príspevky od svojich priateľov, ktorí zdieľajú foto Audi RS7 s kľúčikmi a veľkou červenou mašľou na kapote v snahe vyhrať jedno z troch venovaných do súťaže. Lajknite stránku, lajknite príspevok, zdieľajte príspevok a podobné pravidlá súťaží sú v rozpore s pravidlami súťaží, ktoré môžete na Facebooku vyhlasovať , čo by v tomto prípade bolo zrejme najmenej…

Táto konkrétna „súťaž“ o 3x Audi RS7, ktorého cena začínala kedysi na 116 900€ sa napriek neuveriteľne jednoduchým podmienkam súťaženia o auto naozaj značnej hodnoty, teší neskutočnej obľube a ľudia tomuto Hoaxu opäť uverili a tajne dúfajú vo výhru.

Túto pseudosúťaž si všimla aj oficiálna stránka Audi Slovensko, a musíme povedať, veľmi sympaticky odpovedala vlastnou súťažou: „Máme skutočnú súťaž pre fanúšikov Audi Slovensko – a výhra v nej je skutočná tiež. Stačí, ak nám do komentára pod týmto príspevkom pošlete screenshot toho, ako označujete stránku https://www.facebook.com/Audi-SVK-224762424905321/ ako falošnú/scam, a ste v hre o Audi A7 Sportback na víkend. Bojujme spoločne proti hoaxom!“ (viď obrázok).

Musíme sa len pousmiať, čomu všetkému dokážu (nielen) Slováci uveriť. Dávajte si prosím Vás pozor, kde a komu uverejňujete taktiež svoje osobné údaje. Dnes môžu byť ľahko zneužité rôznymi špekulantmi.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..