OFF
ON
Boxed
Najlepšie zarábajúci rapperi: Na trón sa posadil Kanye West

Najlepšie zarábajúci rapperi: Na trón sa posadil Kanye West

Hudobný priemysel je skutočne tvrdým biznisom. Málokto si to uvedomuje, no ak je rapper na samom vrchole, vôbec to neznamená, že o mesiac nebude na samom dne. V rebríčku najviac zarábajúcich rapperov sa nachádzajú hotové „klenoty“ a na účte im nechýbajú poriadne tučné sumy. Nad všetkými však vyčnieva jeden jediný – Kanye West.

Najlepšie zarábajúci rapperi sa dostali do rebríčka, ktorý zostavoval svetoznámy Forbes. Ten zostavil rebríček 20-tich mien. Rebríček je radený k výnosom hip-hoperov za rok 2019. Niektoré mená sa vám možno nebudú javiť ako úplne známe, no ak ste ich doteraz nepoznali, je pravdepodobnosť, že čoskoro budete.

Kanye West zosadil z trónu rappera Jay-Ziho, ktorý je v podstate Kanyeho vzorom. Veď v roku 2007 práve West zložil skladbu Big Brother, ktorá bola komplimentom na Jay-Ziho účet. Partner Kim Kardasiahn West, mal podľa rebríčka Forbes za tento rok dosahovať astronomické príjmy.

Prečítajte si aj: Conor McGregor vyhlásil, že je miliardár. Iba žeby nie…

Za vysokými číslami je aj jeho módna značka a kolekcia tenisiek Yeezy. Mimochodom, prezývka Yeezy je z hlavy spomínaného Jay-Ziho. Aj vedľajší biznis teda Kanyemu zaručil, že sa po prvýkrát nachádza na špici najlepšie zarábajúcich rapperov sveta za rok 2019.

Jay Z je so zárobkom 81 miliónov dolárov na druhom mieste. Manžel speváčky Beyoncé zarobil až o 69 miliónov dolárov menej ako prvý Kanye West. Na treťom mieste sa nachádza Drake so zárobkom 75 miliónov dolárov. Štvrté miesto prischlo rapperovi Diddymu (Sean Combs) a na piatom mieste v rebríčku je hip-hoper Travis Scott.

Pre zaujímavosť, ženské obsadenie v prvej dvadsiatke nechýbalo. Na trinástom mieste sa umiestnia rapperka Cardi B a o priečku vyššie na dvanástom mieste sa umiestnila Nicki Minaj.

Rebríček zostavovala redakcia Forbes.com.

Autor

d.ruscak@gmail.com'
Chuť neustále sa posúvať vpred a pracovať na sebe. Študovaný žurnalista, fanúšik činiek, milovník hôr, kvalitného jedla a zmysluplných konverzácií aj s dávkou humoru. Spracúva články na rôzne témy od marketingu, PR, zaujímavostí, motivácie, inšpirácie, ale aj z oblastí financií či realizuje zaujímavé rozhovory. Ku všetkému pristupuje zodpovedne a s pokorou. Práve disciplína je preňho slobodou!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..