OFF
ON
Boxed
Najrýchlejšie KO v histórii UFC! (VIDEO)

Najrýchlejšie KO v histórii UFC! (VIDEO)

Keď si myslíte, že máte zlý deň, pravdepodobne netušíte, o čom rozprávate. Dôkazom je najrýchlejšie KO v histórii UFC, ktorým zdolal Američan Jorge Masvidal krajana menom Ben Askren. Zápas sa oficiálne skončil už po piatich sekundách. Pre Askrena to znamenalo utrpenie prvej prehry v 10 ročnej histórii jeho profesionálnej kariéry. 

Poďme ale pekne po poriadku. V Las Vegas sa Američanovi menom Jon Jones podarilo obhájiť titul v poloťažkej kategórii na galavečere najprestížnejšej organizácie zmiešaných bojových umení UFC 239. V T-Mobile aréne, v meste hriechu v Las Vegas, zdolal brazílskeho vyzývateľa Thiaga Santosa po piatich kolách rozdeleným výrokom rozhodcov a to veľmi tesne v pomere 47:48, 48:47, 48:47.

Jones neprehral od roku 2009 a bol veľkým favoritom aj v noci zo soboty na nedeľu. Musíme dodať, že Santosa z veľkej časti limitovalo zranené koleno, bojoval skutočne ako lev. Takmer sa postaral o prekvapenie. Súperovi však napokon podľahol.

V noci zo soboty na nedeľu bojovalo aj nežnejšie pohlavie. Suverénne obhajila titul v bantamovej váhe žien Brazílčanka menom Amanada Nunesová, ktorá už v prvom kole zasiahla Američanku a bývalú šampiónku Holly Holmovú, a to kopom do hlavy a po úderoch na podlahe vyhrala technickým knokautom. Nunesová neprehrala od roku 2014 a momentálne je držiteľkou aj opasku v perovej divízii.

Vráťme sa však späť k najrýchlejšiemu knokautu v histórii UFC. Postaral sa oň Američan Jorge Masvidal. Stačilo mu na to len 5 sekúnd a bolo po zápase. Okamžite po začiatku duelu welterovej váhy trafil – taktiež Američana – Bena Askrena kolenom priamo na hlavu. Oficiálny koniec zápasu, ktorý trval len 5 sekúnd, priniesol pre Askrena jeho prvú prehru v desaťročnej profi kariére.

A teraz poďme na sľúbené video!

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..