OFF
ON
Boxed
Novou Miss USA sa stala exotická kráska Cheslie Kryst

Novou Miss USA sa stala exotická kráska Cheslie Kryst

Spojené štáty americké spoznali svoju novú kráľovnú krásy. Stala sa ňou krásna 28- ročná právnička menom Cheslie Kryst. Pohľad na ňu poteší nejedno pánske oko. Celá show sa odohrala v nevadskom meste Reno. Nahliadni spoločne s nami do ceremoniálu, ktorý sa skončil vyhlásením víťazky Miss USA. Je podľa vás krajšia ako tohtoročná víťazka Miss Slovensko?

A je rozhodnuté. Spojené štáty spoznali svoju kráľovnú krásy. Korunku si na hlave odniesla krásna Cheslie Kryst. Má 28 rokov a pracuje ako právnička. Exotická kráska, ktorá sa narodila v Severnej Karolíne je skutočne krásna a postavu jej môže závidieť nejedná príslušníčka nežnejšieho pohlavia.

Ceremoniál, ktorý sa konal v štáte Nevada, presnejšie v meste Reno, hostil celkovo 51 adeptiek na Miss USA. 50 zastupovalo jednotlivé štáty Spojených štátov a jedna súťažiaca bola z hlavného mesta Washington D.C.. Ako sme už spomínali – víťazkou sa stala Cheslie Kryst. Ako 1. vicemiss bola vyhlásená reprezentantka štátu Nové Mexiko. Post 2. vicemiss obsadila modelka zo štátu Oklahoma. Novej víťazke prišla odovzdať korunku dosluhujúca miss Spojených štátov Sarah Rose Summers.

O víťazke – už tradične – rozhodla odborná porota po finálovom večere, ktorú tvorili predovšetkým ľudia pohybujúci sa v modelingovom priemysle. Dievčatá sa predviedli vo večerných šatách, počas rozhovorov s vybranými porotcami a samozrejme, nechýbala promenáda v plavkách
 Zaujímavosťou však je, že v porote obsadili stoličky aj bývalé nositeľky titulu Miss USA. Súťažiace neboli len z modelingového priemyslu. Zúčastnili sa aj novinárky, podnikateľky, študentky medicíny či členka americkej armády.

Musíme podotknúť, že vek víťazky je na misskovskú súťaž relatívne vysoký. Cheslie Kryst sa narodila v roku 1991 a v čase víťazstva má 28 rokov. Oproti ostatným súťažiacim tak mala vcelku slušnú kariéru už za sebou. Cheslie vyštudovala marketing a manažment ľudských zdrojov, neskôr sa vybrala cestou právničky. Pred súťažou pracovala ako advokátka. Je taktiež zakladateľkou módneho blogu White Collar Glam, ktorý je pedovšetkým o ženách a ich štýle v rámci obliekania sa do práce v kancelárii.

Cheslie Kryst bude reprezentovať Spojené štáty americké aj v súťaži Miss Universe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..