OFF
ON
Boxed
Príliš veľa Slovákov predstiera bohatstvo a skoro každý je zakomplexovaný chudák!

Príliš veľa Slovákov predstiera bohatstvo a skoro každý je zakomplexovaný chudák!

Dnes je moderné mať najnovší model mobilu vo vrecku, zlaté hodinky na ruke, značkové oblečenie na sebe a voziť sa v drahom aute. Ale aj keď to niektorí robia a vlastnia v skutočnosti na to nemajú. Vlastnia veci, ktoré si reálne nemôžu dovoliť, veci, ktorých hodnota presahuje ich možnosti a mesačné príjmy. A to všetko robia len preto aby si okolie myslelo ako veľmi sú bohatí.

Čo je však bohatstvo? 

Určite to nie je to, čo predvádza väčšina Slovákov. Nie sú to drahé autá, nie je to drahé oblečenie, nie sú to zlaté hodinky. Slováci majú taký hlúpi zvyk, posudzujú solventnosť druhých podľa majetku. Bohatstvo je súčet peňazí na účte a prímov od ktorých sa odpočítava súčet výdavkov a účtov. Ak je príjem tak vysoký, že človek nemusí pracovať do konca života, tak má vyhrané ale zväčša to tak nie je. Bežná časť populácie na Slovensku má príjmy síce vyššie ako výdavky ale musia pracovať aby si tento pomer udržali. A posledná skupina ľudí je taká, ktorá má menšie príjmy ako výdavky a paradoxne sú to tí ľudia, ktorý sa vozia v drahých autách a tvária sa ako najbohatší na svete.

Veria sile myšlienky

Druhá skupina ľudí, ktorá musí pracovať aby si udržala väčší príjem ako výdavky je na tenkom ľade. V dnešnej dobe nie je vôbec výnimočné stratiť prácu. Ale sú na tom lepšie ako tretia skupina ľudí, ktorá má väčšie výdavky ako príjmy. Investujú do vecí, ktoré ich robia opticky bohatými, teda oblečenie, doplnky, autá. Sú to ľudia, ktorí veria sile myšlienky. Myslia si, že ak budú vyzerať bohatí, že sa raz stanú bohatými. Ale tadiaľ cesta nevedie, bohatými sa nestanú, maximálne tak bezdomovcami. Lebo život na dlh sa ozaj nevypláca.

chudák

Pasívny príjem 

Pramálo ľudí sa zamýšľa nad tým ako zarobiť peniaze bez práce. Hlavne ak prácu majú. Dostávajú plat, peniaze každý mesiac. Peniaze navyše by síce uvítali ale sú príliš unavení na to aby si našli ďalšiu prácu. Klamu sami seba. Nemusia chodiť do ďalšej práce. Stačí si vytvoriť pasívny príjem. Po čase môže byť tak veľký, že nebudú musieť chodiť do zamestnania. No ako nájsť ten správny? Rozhodne by sa mali vyhýbať napríklad pyramídovým hrám a dobre si rozmyslieť do čoho investujú. Ak chce iba investovať a nerobiť nič no mať z toho príjem, mali by si zvoliť fondy na zhodnotenie peňazí, poprípade nejaké sporiace účty alebo kúpu akcií. Ale zisky z toho budú malé a pomalé. No je tu možnosť ako zhodnotiť svoje investície rýchlo a s minimom práce. Tá možnosť sa volá eBay.

EBay, možnosť ako si zarobiť

Dnes je eBay známi skoro každému. Ide o stránku, na ktorej sa dá kúpiť skoro všetko. Oblečenie, elektronika, autá. Ale pre ľudí, ktorí chcú zarobiť je podstatná tá druhá strana obchodu a teda predaj. Na začiatok stačí mať myšlienku a pár eur, ktoré tvoria počiatočnú investíciu. Stačí napríklad aj 80€. Aj keby vaša myšlienka zlyhala nie je to koniec sveta. A teda, začnete tým, že absolvujete jednoduchú a zrozumiteľnú registráciu na eBay. Za registráciu a ani za nič iné sa neplatí. Vyplníte si informácie v profile a môžete začať zarábať. Ako konkrétne? V princípe stačí napísať kvalitný inzerát na produkt, ktorý predávate a len počkať kedy si ho niekto objedná. Následne produkt odošlete a máte zarobené peniaze.

Je to napísané trochu zjednodušene. Samozrejme sú určité zásady, ktorých ak sa budete držať tak vás úspech neminie. Napríklad postup ako si vybrať vhodný produkt alebo ako napísať kvalitný inzerát. Nie je to nič zložité a hlavne je to bez rizika, nehrozí žiadna strata peňazí. Je to jednoduchý spôsob pasívneho prímu, ktorý máte plne pod kontrolou a môžete ho stále zväčšovať.

dubajj

Ja osobne som začínal ako samouk, dnes som úspešný eBay obchodník. Predávam približne 30 vychytaných produktov s vysokou maržou. Zarábam si poctivo a nemusím sa strachovať, že s mojimi peniazmi utečie nejaký faraón. Rozhodol som sa pomôcť ľuďom ako vy, ľuďom, ktorý hľadajú vhodný spôsob investície aby si zarobili. Preto rozbieham projekt  EBAYEXPERT, prostredníctvom ktorého vás chcem naučiť ako sa stať kvalitným eBay predajcom s veľkými ziskami. Pokiaľ máte nejaké otázky ohľadom podnikania na eBay tak ma pokojne kontaktujte, či už prostredníctvom FB  alebo na Instagrame.

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

4 comments

 • stodvajedenpat@gmail.com'

  Ak si tak úspešný samouk, douč sa aj pravopis… Je to na zaplakanie, vidieť takýto “poučný” článok a ešte k tomu s chybami.

  Reply
 • martin.racz@centrum.sk'

  Zabudol si ze na ebayi je mesacny limit 500 usd a teda ak chces limit navysit musis dokladovat ze nie s virtual ale mas aj kamenny obchod ako predajcovia hodin alebo bicyklov. Dalej si zabudol napisat ze eay si berie mnozstvo fees teda poplatkov z ceny za ktoru vec predas a ako predajca z east europe nie si moc atraktivny ked dodanie tovaru je drahe a dlhe. Osobne kilve baliky idu do us aj mesiac a stoja 25e

  Reply
 • Je to zial iba teoria, drzim palce. Realita je niekde inde. Fotka z Dubaju asi nikoho nepresvedci….alebo predsa….naozaj drzim palce……

  Reply
 • kok@kok.sk'

  Som byvali Ebay supporter a to co si sem napisal su absolutne bludy. Ebay si ide len pre svoj profit ludia ich nezaujimaju. Ak ma moznost kupujuci nahlasit ze tovar nedostal alebo dostal zly napriek tomu ze nic mu nieje, tak to vyuzije len aby ta olupil o peniaze a tovar. Ked ho nahlasis tak ti zrusia ucet pretoze ohrozujes Ebay a ich nazivanie zlodejov…

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..