OFF
ON
Boxed
Slovensko je krásna krajina: Známi youtuberi boli unesení + VIDEO

Slovensko je krásna krajina: Známi youtuberi boli unesení + VIDEO

Manželia Stephen a Jess z Austrálie sa od roku 2015 venujú tvorbe cestovateľských vlogov po celom svete. Ich Youtube kanál Flying The Nest má takmer 600 tis. Odberateľov. Divákov si získavajú predovšetkým prirodzenosťou a kvalitnou tvorbou. Pred nedávnom zavítali aj k nám na Slovensko. A to, že Slovensko je krásna krajina, ukázali celému svetu.

V zmysle „unesení“ určite nehľadajte spojitosť s okolnosťami, ktorými je Slovensko vo svete (politická scéna) známe.

Stpehen a Jess už navštívili viac ako 60 krajín po celom svete a Slovensko na ich zozname stále chýbalo, hoci už dávnejšie navštívili susedné Česko. To sa však zmenilo toto leto. Obaja pricestovali z návštevy Paríža a prekonávať pocity z tohto super-špica-mega romantického miesta určite nebola jednoduchá úloha.

Prečítajte si aj: Chopok, legenda Nízkych Tatier, ktorá ukrýva podstatu energie

Stačila návšteva Bojnického zámku, Súľovských skál či Vysokých Tatier a manželia ostali krásami našej krajiny unesení. Úlohu určite zohralo i to, že od Slovenska nemali prílišné očakávania. To, že Slovensko je krásna krajina plná prírodných krás i bohatej kultúry, ale patrične ocenili. Manželia na svojom Youtube kanáli venovali našej krajine až sériu piatich videí, vrátane cesty na Slovensko.

Ako to už býva zvykom, najviac ostali youtuberi ohúrení našimi horami. Ubytovanie vo vysokohorskom hoteli s výhľadom na Štrbské pleso a končiare Vysokých Tatier je niečo, na čo rozhodne cudzinec nezabudne. Rozprávkové pocity v nich vyvolal aj Bojnický zámok a nezabudli navštíviť ani zrúcaninu Spišského hradu. Ujsť si nenechali ani, banícke mesto, Banskú Štiavnicu a navštívili aj Dobšinskú ľadovú jaskyňu.

Za takúto reklamu našej krajiny tomuto sympatickému páriku ďakujeme a prajeme im na cestách a v ich ďalšej tvorbe veľa šťastia. ZdolaHore – Thank you Flying The Nest ♥.

Titulná foto: youtube.com

Autor

d.ruscak@gmail.com'
Chuť neustále sa posúvať vpred a pracovať na sebe. Študovaný žurnalista, fanúšik činiek, milovník hôr, kvalitného jedla a zmysluplných konverzácií aj s dávkou humoru. Spracúva články na rôzne témy od marketingu, PR, zaujímavostí, motivácie, inšpirácie, ale aj z oblastí financií či realizuje zaujímavé rozhovory. Ku všetkému pristupuje zodpovedne a s pokorou. Práve disciplína je preňho slobodou!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..