OFF
ON
Boxed
Stretnutie s elitou: John Lee zavíta na Slovensko!

Stretnutie s elitou: John Lee zavíta na Slovensko!

Vidina úspechu je niečo, s čím by mal do sveta biznisu vstupovať každý jeden podnikateľ. „To, čo na živote milujem je, že všetci máme tú schopnosť získavať vedomosti a odovzdávať ich druhým ľudom.“ (John Lee)

Aj s týmto posolstvom a vedomosťami prichádza na Slovensko britský milionár John Lee. Špičkový tréning pod vedením Johna Leeho s názvom Passion to Profits bootcamp môžete absolvovať už 22. – 23. januára v Senci.

V stredu 9. januára prebiehal webinár spolu so slovenským mentorom, motivátorom a tvorcom transformačných tréningov Andym Winsonom, v ktorom John obsiahol podstatnú časť „know-how“ svojho úspechu v oblasti online marketingu.

Prostredníctvom webinára sa dozviete to, ako si vytvoriť pasívny príjem a zmeniť vašu vášeň na to, čo vám skutočne zarába. Dozviete sa aj to, akú silu majú v skutočnosti sociálne siete a aká je reálna sila internetu. Okrem toho, že môžete pracovať v reálnom živote, ten virtuálny vám dokáže zarábať ďalšie tisícky eur pasívne.

Budovanie silnej komunity na internete (Youtube, Facebook, Twitter), ako si zaistiť zdvojnásobenie príjmov či ako využiť sociálne siete a internet k zlepšeniu marketingu vášho podnikania. Rady priamo od legendy, ktorá patrí medzi najmladších milionárov na svete.

Ak sa chcete dozvedieť viac a vidieť legendu svetového marketingu priamo v akcii, neváhajte si zakúpiť vstupenky práve na jeho tréning v Senci.

Kto je John Lee?

  • Začínal ako umývač riadov v čínskom bistre v Manchestri
  • Vždy chcel dosiahnuť viac a vedel, že svoj osud dokáže ovplyvniť. Na vysokej škole ukončil odbor počítačovej animácie
  • Ako animátor spolupracoval na tvorbe filmov ako Harry Potter, X-men či Despero
  • Po odchode z filmového priemyslu sa začal venovať rečníctvu, marketingu a internetovému marketingu, ktorý aj aplikoval v segmente obchodovania s nehnuteľnosťami
  • Behom troch rokov začal vykazovať miliónové zisky.
  • John je spoluzakladateľom úspešnej firmy Wealth Dragons, vďaka ktorej učí ľudí stať sa finančne nezávislými a dosahovať stanovené ciele.
  • Presadil sa ako motivátor a mentor, ktorý učí ľudí, ako premeniť svoju vášeň a víziu na reálny úspech so skutočnými výsledkami
  • Patrí k najmladším a najúspešnejším britským obchodníkom s nehnuteľnosťami a inšpiratívnym lídrom
Foto: Facebook

Autor

d.ruscak@gmail.com'
Chuť neustále sa posúvať vpred a pracovať na sebe. Študovaný žurnalista, fanúšik činiek, milovník hôr, kvalitného jedla a zmysluplných konverzácií aj s dávkou humoru. Spracúva články na rôzne témy od marketingu, PR, zaujímavostí, motivácie, inšpirácie, ale aj z oblastí financií či realizuje zaujímavé rozhovory. Ku všetkému pristupuje zodpovedne a s pokorou. Práve disciplína je preňho slobodou!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..