OFF
ON
Boxed
Vyprázdni svoju myseľ!

Vyprázdni svoju myseľ!

V tomto článku sa pozrieme na jednu zo skvelých techník autosugescie – Vyprázdnenie mysle. Táto technika sa zvykne označovať tiež ako vypnutie vnútorného hlasu. Účel je jasný: technika Vyprázdni svoju myseľ ti zvýši nielen tvoje fyzické, ale aj mentálne, intelektuálne a psychické schopnosti. Prečítaj si o tom, čo všetko musíš spraviť, aby si dosiahol žiadúci stav. 

Ako prvé si musíš definovať svoj psychický program v podobe jednoduchej vety. Veta musí byť pozitívna. Napríklad to môže byť niečo ako: “Som zdravý, šťastný a bohatý, dosiahnem vždy všetko, čo dosiahnuť práve chcem.”

Akonáhle riadne zadefinuješ svoj program, vstúp do prázdnej mysle a zopakuj si svoj cieľ. V treťom kroku zase vystúp zo stavu prázdnej mysle a vráť sa do normálneho stavu. V štvrtom kroku tvoje podvedomie v prípade potreby vykoná definovaný program. Zo začiatku vyžaduje tento program viac opakovaní a času, ale postupne sa naučíš preprogramovať svoju myseľ priam okamžite.

Sila autosugescie

Za normálnych okolností človek využíva asi 15% svojej sily. Práve pomocou autosugescie sa môžeš dostať až na 30% svojej sily, a to bez toho, aby si si spôsobil nejaké zranenie. Inými slovami – svoju silu môžeš jednoducho zdvojnásobiť.

Náš život je tým, čo chceme aby bol. Naše myšlienky ním robia tým, čím je. Pokiaľ myslíme na šťastné veci, sme väčšinou šťastnými. 

Na druhej strane – pokiaľ myslíme na naše neúspechy a zlyhania, budú sa v našich životoch opakovať. Doslova si ich pritiahneme. V opačnom prípade – keď myslíme na úspech, dosiahneme ho. Myslíš na svoj strach? Ak áno, postupne tvoj život strach proste ovládne. Mysli na to, že budeš chorý a ochorieš. Pre aké myšlienky sa sa rozhodneš?

Mohlo by Ťa zaujímať…

Scott Adams: Lúzri majú ciele. Úspešní majú systémy.

V Biblii sa píše…

V Biblii sa píše, že na počiatku bolo slovo. To, čo hovoríme nahlas, má na náš život obrovský vplyv, či už si to uvedomujeme, alebo nie. Programovanie mysle sa však – bohužiaľ – v školách nevyučuje. Pritom myseľ je náš najvzácnejší nástroj.

Podvedomie funguje

Naše podvedomie funguje na základe jednoduchých princípov. Nič zložité za tým netreba hľadať. Ak na niečo myslíš, tvoje vedomie a podvedomie uskutoční kroky, ktoré povedú k dosiahnutiu vytúženého cieľa. Pokiaľ sa však budeš sužovať a budeš smutný či melancholický, prestaneš mať chuť do života. Dokonca môžeš vážne ochorieť. A to rozhodne nechceš.

Pokiaľ si šťastný, budeš aj zdravý. Pokiaľ chceš úspech či peniaze a máš z toho dobrý pocit, ktorý neblokuje žiadny tvoj program, tvoje činy proste k úspechu či peniazom skôr či neskôr povedú. Naprogramuj sa na víťaznú vlnu a buď VÍŤAZ!

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..