OFF
ON
Boxed
Nová kapitola zo série SAW dostala prvý trailer

Nová kapitola zo série SAW dostala prvý trailer

Odrezané údy, výkriky bolesti či hektolitre krvi. Tak si väčšina fanúšikov spomína na hororovú sériu SAW. Kronika „skladačkového“ vraha vskutku každou novou epizódou strácala na svojom pôvodnom čare, a teda na napätí, atmosfére a skvelej gradácii deja. Dokáže to komik Chris Rock z pozície producenta napraviť a vrátiť sériu tam, kam patrí?

Spiral: From the Book of Saw. Tak znie oficiálny názov ďalšej časti reštartujúcej túto neprofesionálne pošliapanú franšízu. S podobným zámerom sa látky v roku 2017 chopili Michael a Peter Spierigovci. Ich pokus o navrátenie zašlej slávy hororovej značke s názvom Jigsaw však vyznel prinajmenšom fušersky. Chris Rock sa rozhodol začať od piky a svoj prírastok do série stavia mimo sveta Johna Kramera a predošlých 8 častí. Spiral teda predstavuje akýsi spin-off.

Chris Rock sa okrem produkcie ujal aj hlavnej roly, teda detektíva Ezekiela „Zekea“ Banksa. Ten sa so svojím novým partnerom Williamom Schenkom (Max Minghella) púšťa do vyšetrovania série ohavných vrážd, nápadne pripomínajúcich krvavé udalosti, ktoré sa v meste v minulosti odohrali. Obeťami krutých pascí sú primárne policajti, takže Banks a Schenk nie sú v bezpečí. Upútavka nám ponúka pohľad aj na postavu legendárneho Samuela L. Jacksona, teda policajného veterána a zrejme Rockovho otca, ktorý sa tiež zapojil do tejto zvrátenej hry.

Prečítajte si aj: 5 najlepších krátkych hororov dostupných na Youtube + VIDEO

Trailer vyzerá nádejne a sľubuje návrat do starých koľají. Tvorcovia nedávno avizovali, že snímka bude obsahovať humorné prvky, zatiaľ to však nevyzerá, že by sa nám SAW menilo pod Rockovým vedením na nejakú komédiu.

Režíruje Darren Lynn Bousman, zodpovedný za SAW 2, 3 a 4, podľa scenára Petea Goldfingera a Josha Stolberga (obaja Jigsaw). Slovenská premiéra je stanovená na 18. júna.

SAW

| zdroj: giphy.com |

1 comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..